Skocz do zawartości

Zapis modelu pod obróbkę 3D/2D


tadek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zastanawiam się, a być może orientujecie się, czy Max pozwala na zapis modelu w taki sposób by można było go dostarczyć do firmy która zajmuje się obróbką 3D i/lub frezem 2D w powiedzmy steropianie, depronie etc? Mam wrażenie że jest taka możliwość jednak jak przygotować model pod coś takiego? Czy muszę mieć na uwadze jakieś konkretne zasady rządzące tego typu obróbką? Z góry dzięki za podpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć.

 

Szczerze powiem, że nie wiem do końca jak to wygląda - jedna, jedyna firma z jaką miałem styczność akceptowała tylko i wyłącznie pliczki z Rhino, oczywiście modele polygonalne trzeba było zamieniać na NURBSy. Jedyne wyjście to po prostu wysłać maila/zadzwonić i zapytać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dzięki za odpowiedź, mimo wszystko mocno naprowadziłeś mnie na pewne zagadnienia z takim modelowaniem związane. Dopytałem jeszcze kilku ludzi siedzących w temacie i jeśli powiem że jest to zupełnie inny dział wiedzy przy modelowaniu od tego co dotychczas się nauczyłem w zabawie z 3D, to chyba nie skłamię : P Bardzo obszerny temat. Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności