Skocz do zawartości

rysunki na stronke kabaretowa


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Z trudem powstrzymuję się od pisania głupot. Masz niszczący wpływ na psychikę młodych ludzi nindżo.

 

Fajne postacie. Podoba mi się twój styl rysowania. Mam jedynie nadzieję że masz jakiś ogólny szkic (na pewno masz, tylko się upewniam ;] ) .. żeby się potem nie okazało że po nałożeniu wszystkich tych postaci zrobi się z tego plątanina kresek i różnych dziwnych części ciała (coś jak w Thing Carpentera).

I tak jak powiedział szeryf, powiększ postacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

batou --heh no co ja poradze, te glupie typy tak maja ;)

asfalton - dzx

peter ty chyba nic o zyciu nie wiesz,(heh) jak mowisz ze to male pierdniecie, nie powiem zeby mi to z jakims trudem przychodzilo ale to spory okres czasu uczenia reki i lepetyny zeby pracowaly w timie... i tak jeszcze ten squad szwankuje ;)

a co do pytania ile jeszcze tego ;D ... juz koncze mam nadzieje heh

bigi - tusz, wektorki to wszystko zabija olowek, kazdy rysownik placze nad kartka kiedy sladuje ja tuszem(przynajmniej nie znam innego;)), takie zycie ech...

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie co to są te tymbarki...

Bo tymbarki w sensie soczku owocowego to ja sam piję i są bardzo dobre. Domyślam się jednak że chodzi tu o ... inne tymbarki (takie z powerem pewnie).

 

A co do pracy to sam jestem ciekaw co się z nią stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki obiecany tusz ...mam nadzieje ze drugi szkic tez bedzie jeszcze dzisiaj

ech adek ... bo to wszystko przez niunie ktora troche mnie pochlonela, ale wracam do zycia wiec spoko ;P ... stronka nie ma dedlajna wszystko zalezy od nas(no ale im szybciej tym lepiej) wlasciwie odpowiedzialny za lejalcik jest leander wiec teraz jego trza pychac ;)

 

opinie2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności