Skocz do zawartości

Cztery Pory Roku - Jesień (Autumn)


RooFooS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. To jest mój pierwszy post i moja pierwsza praca. Jest to pierwsza praca z serii Cztery Pory Roku, oczywiście będą jeszcze 3 prace :) Zapraszam do komentowania. Jeśli się komuś coś niespodoba, to proszę o logiczne wyjaśnienia, a nie w stylu: "To jest syf i tyle".

Z góry dziękuję.

 

 

Autumn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myslalem ze to jakies dwie postacie stoja w oddali i spogladaja na ostatnie promienie zachodzacego slonca. Jakby to juz pozegnanie z jesienia bylo. Ostatnie tchnienie przed nadchodzaca zima, ale moge sie mylic i moze to byc poprostu kawal z seri czarne na czerwonym jedzie po zielonym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kasztana dorysuj i nikt sie nie bedzie czepial ;) A skad pomysl na taka serie? To ma czemus sluzyc, czy sposob na nauke?

Naukę? hmmm... Mogę się co najwyżej nauczyć obsługi Paint Shop Pro 8 :) Bo to w tym programie powstała praca. Chyba, że chodzi o sposób na relaks po nauce, to co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...po czym mam rozpoznać ( nie licząc nazwy tematu) ze to jesień ? Po tych krzyzach ? Słabo...

Ćwicz, duzo ćwicz...oj duzo...

 

PS. Witamy na forum ;)

Pozdr

Krzyże? Eeeee... To są ludzie jakby co. No, żaden człowiek nie jest idealny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze to jakies dwie postacie stoja w oddali i spogladaja na ostatnie promienie zachodzacego slonca. Jakby to juz pozegnanie z jesienia bylo. Ostatnie tchnienie przed nadchodzaca zima, ale moge sie mylic i moze to byc poprostu kawal z seri czarne na czerwonym jedzie po zielonym :D

Masz rację. To są ludzie. Ale niech każdy interpretuje to jak chce. Dzięki za ten jeden pozytywny komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RooFoos: wyrażenie to jest właściwe, ale pod warunkiem, że nadamy mu sens przekraczający jego wymowę ... :) czuje,ze musisz sie 2x wczytac w tekst.

 

co do pracki ... nie wiem czego oczekujesz, ani ile masz lat, ale gdyby mi ktos powiedzial, ze to praca 6-latka to bym uwierzyl; trzeba zaczac od nowa i cwiczyc :)

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic. ani kolor, ani przesłanie, nawet wrażenie estetyczne... nie wspominając o wykonaniu. nic. nic. nic. powiedzieć - "to jest syf" to byłby błąd. tutaj niczego nie ma do komentowania :)

 

motyw ludzi w tle jest wart rozwinięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności