Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes-Benz G-Class


ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widać ogromny postęp chyba jeden z najlepszych renderów aut w cycles jakie widziałem :) Szkoda że makeing of taki szybki mógłbyś zrobić o połowę wolniejszy.

 

Z makeing ofa wynika że materiały dość bardzo proste. Natomiast studio dopracowane. no i dobre post pro.

Edytowane przez Azbesty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota!!! Postwork przedni! :)

Moim zdaniem refleksy nie pasują zbytnio do takiego exterior rendera - nie pokazują w ogóle że odbija się w karoserii środowisko. Bardziej przypomina oświetlenie studyjne. Ale to czepianie się na siłe, bo pracka przednia :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Fajny model, materiały, render, światło. Ja się tylko nie zgodzę, że to idealnie siedzi w tle. Trochę właśnie się z tego tła wybija. Tak na oko, to chyba trochę temperatura światła do poprawy. Światło w tle jest cieplejsze niż światło na modelu. I trochę też chyba przód i bok za jasne. Stąd pewnie to wrażenie studyjnego oświetlenia, bo to wygląda jakby mocno (może trochę za mocno) doświetlony był ten pojazd z boku i przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

@Azbesty, materialy faktycznie proste :)

@Mallow, zgadzam sie ze nie siedzi idealnie, ale inspiracja byly obrazki merca a one wlasnie sie tym cechuja wg mnie.

@thecrev, Niestety nie mam tego w video tylko klatkach co 10 sek, wiec spowolnienie niewiele tu pomoze. Moze w przyszlosci bede kaltkowal co 2-5 sek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna robota. A chłopakom w mercedesie jak się podoba? Tam pewnie krzywo patrzą na blendera.

Co do nagrywania pracy, to jak nie chcesz nagrywać na kompa to na Twitchu zrób stream z opcją nagrywania i stamtąd możesz wrzucić całe nagranie na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna robota. A chłopakom w mercedesie jak się podoba? Tam pewnie krzywo patrzą na blendera.

Co do nagrywania pracy, to jak nie chcesz nagrywać na kompa to na Twitchu zrób stream z opcją nagrywania i stamtąd możesz wrzucić całe nagranie na YT.

 

Jak z jakoscia takiego nagrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekujemy za fronta :)

Creator robilem ten obrazek dla wlasnej przyjemnosci, nie bylo to komercyjne zlecenie :) Po prostu ciesze sie blenderem :P

aaaa, bo robisz w RTT i myślałem że dla Mercedessa też robicie jakieś modele do konfiguratorów.

 

Jak z jakoscia takiego nagrania?
Nie jest źle, w dużej mierze zależy od tego jakie masz ustawienia broadcastowania u siebie. Nie wiem czy wersja free nie ma jakiś ograniczeń co do rozdzielczości.

Mogliby dorobić jakąś lepszą edycję tych filmów, bo teraz można tylko przyciąć początek i koniec, a brakuje jakiejś edycji ogólnej, ale z drugiej strony ten serwis nie służy do tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Creator Ja wlasciwie to flavor3d, wiec print i klienci troszke inni :)

@WILLOW dzieki :) noo cienie cienie :P wazniejsze dla mnie bylo fajnie pokazac auto niz spasowac sie idealnie. Tez tych oryginalnych tak bardzo nie widac. :) amator sie nie polapie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności