Skocz do zawartości

sztuka spadania... no i juz po...


pan-nikt

Rekomendowane odpowiedzi

krótka pilka z mojej strony... film jest genialny... chociasz troche krotki (krotszy od katedry) ... ale to tylko rok pracy i widac ze jest bardzie w strone detali i szczegółów niż w dlugosci.

trzy dni temu zostal skonczony, przed nim puscili trzy inne filmy ( 5 minutowe) ale ten mnie poprostu wbil w ziemie ...

juz pierwsza scena a ludzie za mnia sie smiali...

naprawde warto go obelzec ...

pisze to gdyby ktos chcial poznac wiecej szczegulow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co tu pisac o odczuciac film byl po prostu wspanialy

ludzie naprawde dlugo klaskali, trudno powiedziec czy najdluzej(ja klaskalem napewno najglosniej:)

jesli chodzi o impreze to : to ludzi bylo cala sala (trudno zeby bylo innaczej skoro byly zaproszenia) czyli na oko eksperta (mojego taty)

1200 osób chociasz moze bylo wiecej...

przed "sztuką" lecialy trzy inne filmy (czarno biale i 5 minutowe)

ktore byly specjalnymi filmamy o krajach rezyserów (dokladnie nie wiem o co chodzi ale to mial byc chyba jaki konkurs)

1 byl brytyjczyka i byl o kąpieli

2 wegra i byl o aktorach/rezyserach którzy czekają na cieple buleczki(chyba chodzilo o role)

3 film byl polaka...

i byl mocny...

ale to jeszce nie bylo to na co czekalem... bylo o tym ze to co stare w polsce po wejsciu do uni wymienimy na nowe blyszczące (na przykladzie Jezusa wiszącego na krzyzu) nie oddajace istoty prawdy... i byl ciekawy

a potem wreszcie sztuka spadania...

o czy jest to moge napisac jesli chcecie ale to juz nastpnym poscie...

i ludzie klaskali dlugo naprawde dlugo (podobnie dlugo chyba tylko Jerzemu Sthurowi)

potem wyszedl sam autor dostal róze i

powiedzial "tez chcialem zrobic szary film o Polsce ... ale nie wyszlo..." ( wszyscy rykneli smiechem i zaczeli klaskac)

koniecznie trzeba go zobaczyc...

P.S. postaram sie dowiedziec czy mozna go zobaczyc na pokazach filmów krótko metrazowych i dam znac...

P.S. 2:sorry ze tak dlugo o nie istotnych sprawach ale jesli chcecie o samym filmie i o moich odczuciach to napisze ale nie chcialem psuc komus calej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagiński zbiera wszystkie oklaski, ale czy on w tym filmie coś sam robił czy był tylko nadzorującym? gdzie można zobaczyć jakiś making of? (zdaje się że kiedyś rzucił mi się w oczy jakiś żołdak modelowany w lightwave)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl rezyserem, wiesz to taka fucha, - z angielskie np. director - tak jak dyrektor, nadzorujacy, o ile mi wiadomo to wlasnie jemu na ogol przypadaja wszelakie zaszczyty bo to on dba o efekt koncowy. Poza tym napisal scenariusz, zrobil storyboardy, spora czesc kompozycji, troche animacji, montaz, malo Ci? ale zaprawde milo mi ze ktos pamieta o reszcie ekipy:)

 

Osobiscie zaluje ze nie bylo mnie na tej imprezce, sam koncowej wersji filmu nie widzialem, czekam na kino, a fiilm bedzie na DTM, bedzie tez zapewne w kinach pokazywany przed filmami pelnometrazowymi, ale o tym narazie sza, film jest ale sam film to dopiero polmetek pracy.

making of? moze na jakims dvd sie znajdzie:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od "projektow plastycznych" i wielu, wielu innych malowanych rzeczy, bedacych juz realizacja i dopelnieniem owych, wysmienitych skad inad, projektow:)

Tez calosci nie dane bylo mi jeszcze zobaczyc, a bylo to tym bardziej dotkliwe, ze mialem ja na wyciagniecie reki, kilka przystankow autobusu miejskiego od mojego przytulnego mieszkanka... Niestety imprezka zamknieta dla najbardziej vipnych vipow :) hehe - no nic - przyjdzie jeszcze odrobine, niecierpliwie pokrecic sie na stolku. ...a przepraszam - kawalek finalnej wersji pozwolili nam (stalym i przypadkowym widzom TVP1) podejrzec realizatorzy wczorajszego telexepressssu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...od "projektow plastycznych" i wielu, wielu innych malowanych rzeczy, bedacych juz realizacja i dopelnieniem owych, wysmienitych skad inad, projektow:)"

 

WE LOVE YOU, BIGU!!! Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! *pisk* *sik*

 

;)

 

.

.

.

.

.

P.S. PrzepraszaaAAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu tak pesymistycznie Arnet?

przyznam ze jedynym rozczarowaniem jakie moze spotkac to tylko to ze jest krótko...

no ale nie liczy sie ilosc ale jakosc a jest na czym zwrok zaczepic...

i nie tylko bo fajnie jest udziekowiony ten film...

ale nic nie mówie...

od katedry ( oczywiscie moim skromnym zdaniem ) lepsze a sam katedra mi sie podobala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam osobiście, iż dla panów z Platige nadeszła najwyższa pora na większy projekt. Choć przyznam, iz polityka wyrabiania sobie marki i zaostrzania apetytu małymi cudeńkami jest niezwykle szatańska i diablo dobra :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG juz napisal to wczesniej - podobnie jak z "Katedra". Czy Katedra byla w internecie?

 

Sztuka bedzie puszczana wkrótce w kinach przed filmami ... mysle, ze newsik na ten temat sie jeszcze pojawi ...

 

zreszta tutaj sam Dziadzia napisal, ze tak sie stanie :)

 

potem kto wie ... moze TV, pewnie DVD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności