Skocz do zawartości

Artwall - nowy wygląd rekomendacji


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Błąd - do poprawki. W menu tego nie ma. W sumie to jest dobry pomysł, aby to tam dodać gdzieś. Galeria - to agregacja ostatnich rzeczy z forum (coś innego). Wall - to po prostu rekomendacje w nowej formie.

 

Moj pomysl jest jeszcze taki, zeby na podgladzie pracy, np. wyswietlic miniaturki innych rekomendacje danego autora. Tylko tak jak napisalem w newsie. Nie mamy starych prac. Tylko od jakiegos czasu. Wiec musialbym przekierowac dla starych prac, ktorych juz nie ma gdzies na forum i zrobic jakas ladna ikonke.

 

Inny pomysl to ladniejsze ulozenie tego z prawej np. liczba rekomendacji czy moze nawet na podst. liczby rekomendacji jakies achievmenty - odznaczenia. Takie, ktorymi mozna sie pochwalic. Wiem, ze sporo osob tak robilo i np. piszac CV wymienialo to jako wyroznienie. Co ma sens.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rice: po prostu wrzucaj!

@tomerk: ciekawa sugestia. ciekawy pomysl. na razie nie wiem jakbym mogl to rozwiazac. nie wiem czy do konca tym skryptem bede w stanie z wielkoscia, ale moze jakies wyroznienie. na razie odslony nie sa zliczane bo licznik jest jakby przypisany do forum. do watku.

 

Pytanie. Czy to bedzie dla Was cos przydatnego, osobny licznik na wyswietlenia tyhc prac w rekomendacjach? I czy ten licznik powinien byc jawny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam trochę tego rankingu rekomendacji, co on wnosi. Ludzie w szkole dostają oceny do dzienniczka i później ciężko w życiu bez stopniowania i trzeba coś wymyślić, żeby określić swoje miejsce w stadzie :) lajki, rankingi, szczebelki, ale to w sumie chyba wszędzie podobnie działa nie tylko w sztuce ;)

No ale jak kogoś to napędza to co zrobisz, nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj: Ale to się tylko nazywa ranking. Nic tam nie jest rozdawane. To po prostu RANKING czytaj lista wszystkich, którzy pojawili się w rekomendacjach. Ot taka informacja, która pozwoli na przykład przy pracy pokazać inne rekomendacje tego autora.

 

Już samo pojawienie się tam ma być wyróżnieniem.

 

Edit: WWWoj. To chyba w sumie mój błąd w newsie. To są statystyki rekomendacji. Nie ranking! (poprawiłem to słowo). Statystyki to lepsze słowo. Po prostu pokazuje kto ile razy był na głównej, można przejść do wątku. I to głównie po to. A jakoś trzeba było to poukładać i sporo osób było ciekawych ile np. razy Omen tam lądował.

 

Wiele razy chciałem np. przypomnieć sobie pracę za którą dana osoba dostała wyróżnienie. Zresztą na ten temat chyba pisałem kiedyś newsa. To nie jest nowość.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały dodatek. Na forum, w działach galeria pojawił się dodatkowy przyciks obok +, - i podziękowania. Na razie roboczo nazwane to jest "Na fronta!". W ten sposób możecie zgłaszać prace do Rekomendacji i Artwalla. Być może w ten sposób nie przegapimy prac i wyłapiemy je szybciej. Zobaczymy czy to się sprawdzi. Będziemy widzieli na razie poziom ustawiony jest nisko prace, które mają co najmniej 2 takie zgłoszenia i będziemy sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności