Skocz do zawartości

TechFusion — Łukasz Pazera/TheFoundry w Szczecinie — o narzędziach do animacji


kengi

Rekomendowane odpowiedzi

27 czerwca w piątek odbędzie się już czwarte spotkanie z cyklu TechFusion.

Tym razem interesujące również dla grafików i animatorów, ponieważ jednym z gości będzie Łukasz Pazera.

Opowie o narzędziach do animacji i może trochę o pracy dla TheFoundry, jak ktoś go trochę pociągnie za język ;).

 

Myślę, że równie interesujący może być wykład na temat UX, dla wszelkiej maści projektantów www czy aplikacji Tomasza Skórskiego. Pozostałe prelekcje mimo, że są raczej skierowane do programistów, również mogą okazać się interesujące i wspomagające tych grafików z zacięciem informatycznym.

 

Zapraszam do rejestracji. Uczestnictwo jest darmowe, powiem więcej... będzie również darmowe PIWO :)

http://techfusion.io/

 

FACEBOOK

 

SidiuZA.jpg

Edytowane przez kengi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystkie informacje sa na stronie (agenda). Calosc startuje o 17:00 a Łukasz ok. 18:30. Całość ma charakter barcampu, wiec nastawcie sie na afterparty, ktore jest de facto clou calego pomyslu. Chodzi przede wszystkim o integracje srodowiska.

Edytowane przez kengi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie nie wybrałem się na pierwsze, bo myslalem, że symfony to jakiś program księgowy i wykład jest sponsorowany. Liczyłem, ze dowiem się wielu ciekawych rzeczy o hoodie, bo sama koncepcja offline contentu jest naprawde dobra. Zamiast męsa, Pani z sernikiem troche męczyła bułę, do tego przyjechała z produktem, ktorego sama nie polecała jeszcze uzywać i nie miała ani jednego case studies hehe, ale byłem ciekaw ostatniego wykładu więc dobrze, że Łukasz Pazera był pomiędzy.

Przeciągnęły się wszystkie wykłady i sama impreza skonczyla pozniej ale bardzo fajnie, że było sporo ludzi. Dobre żarcie mieli, niepotrzebnie brałem kanapki. Na nastepne wpadam z plecakiem - nie przewidziałem, ze piwo będzie butelkowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo szału nie ma, no ale patent z ułatwieniem animacji postaci był świetny. Co do Hood.ie jak to kobieta, chciała się czymś pochwalić, jest potrzeba zaprezentowania jakiejś potencjalnej "innowacji".

O czym mniej więcej gość gadał na ostatniej prezentacji? Mistrz Jedi mówił mi że mogłem zostać bo całkiem fajnie gadał.

Za Pazerę na TechFusionie to całkiem duży plus.

Impreza fajna, spotkać osobiście osoby, które uważam za potencjalnych współpracowników to spoko rzecz.

Racja, żarcie mieli wyborne, te mięsko na patykach. Serio, olaf z kanapkami? Nie jesteś ze Szczecina? :)

Za miejsce też się należy organizatorom plus, bo fajna sala na posiłek i outdoor w willi. I West-End jest świetnym punktem dostępowym jak na mój dojazd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet skupił się na opisie różnych technik badania user experience i aktualnych trendach. Nie, z kanapkami żartuje ale najadłem sie przed wyjściem. Miejscówka spoko, mieszkałem kiedys w okolicy więc jako dzieciak latałem do kina w wakacje.

W sumie myślałem, ze wpadnę tylko na trzy wykłady będę uciekał, ale się przeciągnęło.

 

Edit: Szkoda, ze w sumie sie nie zorganizowaliśmy, ja planowałem wrócić do zlecen zaraz po konferencji więc nawet nie brałem pod uwagę integracji ale ostatecznie na chwilę zahaczyliśmy się z Łukaszem i Kengim na ogródkach. Rozwinęła się rozmowa o tym, o czym wspomniał Łukasz tylko troche w czasie prezentacji - jak bardzo przydaje się background poza-graficzny w pracy grafika i graficzny w pracy programisty. Jak min. matematyka czy programowanie wzbogaca nasze możliwości i pozwala osiągnąć coś znacznie więcej. Łukasz wspominał min. (tu chyba nie zdradze zadnych firmowych sekretów), ze ludzie z szerszym backgroundem (np. programista-grafik) są zupełnie inaczej traktowani w takiej firmie jak Foundry - mają większą niezależność i zaufanie supervisorów. Myśle, że to się ogólnie przekłada też na jakość pracy i kariery, więc mam nadzieje, że będzie więcej ciekawych osób w następnych edycjach, którzy przekonają młodych do dalszego doskonalenia się poza 'dyplomem'.

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf, wpadnij na kolejny, pewnie tez bedziemy rozdawac gadzety :)

 

aha, jeszcze jedna sprawa... bylo mowione na TF, czekamy na wszelkie PROPOZYCJE. jezeli chcielibyscie uslyszec o czyms konkretnym, dajcie nam znac. sprobujemy znalezc czlowieka, ewentualnie moze znacie kogos kogo chcecie uslyszec, tez dajcie znac... albo moze sami chcielibyscie o czyms opowiedziec?

najlepiej kontaktowac sie przez email: curators NA techfusion.io , albo przez FB: https://www.facebook.com/techfusion.io

Edytowane przez kengi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następne TF wołajcie Bagińskiego ;) albo chłopaków z Platige :D

A tak poważnie - z mojego punktu widzenia dobrze było by dać więcej stuffu 3d. Prezentacja Łukasza zrobiła wrażenie i miło by było obejrzeć więcej. Ostatnia prezentacja też ciekawa (Camel, szkoda że nie zostałeś do końca), rzuciła trochą światła na aspekt, w jaki sposób ludzie oglądają internet ;)

 

Camel, J|L, dzięki za spotkanie.

Olaf, na następnym spotkaniu krzycz że to ty jesteś. Zgromadzeni wyniesiemy więcej piwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności