Skocz do zawartości

Czym kompresować animacje ?


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanko, po złożeniu animacji w Vurtual Dub'ie plik waży bardzo dużo bo jest nieskompresowany.

 

Czy może moglibyście mi polecić jakiś program, kodek i format do kompresowania animacji 1080p aby ciągle wyglądały ładnie ale nie ważyły 200MB/sec ?

 

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Apple'a nie mam, ale kodekiem on Miłosza też działa całkiem nieźle, dzięki :-)

 

To może korzystając z okazji, zapytam się jeszcze jak mogę zapętlić (puścić np. 5 razy pod rząd) wideo w Virtual Dub'ie ? Nie widzę tam takiego timeline'a aby dało się to po prostu wrzucić. Chyba, że się nie da i di takichy zabaw muszę skorzystać z zwykłego programu do obróbki video ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem teraz przy kompie ale z tego co pmietam wystarczy dac attach movie i on dokleja drugi i kolejny raz filmy. vdub jest na tyle polularny ze szybciej wygoiglujesz odp. niz doczekasz sie jej na forum.

 

p.s. w watku o darmowym sofcie polecalem darmowy kompresor chyba na gpu. bardzo szybki z wieloma kodekami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanko, po złożeniu animacji w Vurtual Dub'ie plik waży bardzo dużo bo jest nieskompresowany.

 

Czy może moglibyście mi polecić jakiś program, kodek i format do kompresowania animacji 1080p aby ciągle wyglądały ładnie ale nie ważyły 200MB/sec ?

 

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam.

 

Ja zazwyczaj wyrzucam z Aftera .mp4 h264 15mb/s keyframe w zależności od framerateu, jesli 25 to co 13, jesli 30 to co 15.

Jeśli chcesz bardzo dobrą jakość to ten sam setup tylko jakieś 125/150 mb/s lub max 240 i keyframe co 1 klatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności