Skocz do zawartości

SCENA 3D: Weranda


t0m3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drzewa, trawa w powietrzu,droga do wymiany.

Ja bym do inaczej zrobił, taki domek z werandą gdzieś na terenie suchym, jakiś kamien, jakaś czacha jakiegoś zwierzęcia, taki western.

Reszta może być.

 

PS:Lubisz taką wiochę? Ta stodoła czy co tam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej rzuca w oczy, oprócz wspomnianego drzewa, połączenie trawy ze ścieżkami - tak nienaturalnie wchodzą na teksturę ścieżki i wyraźnie sterczą z niej, nie ma tam żadnego zabrudzenia, postrzępienia podłoża(lub zmiany w bardziej ziemiste)...

no i jeszcze sama trawa jest za równa, zbyt idealnie ułożona.

Poza tym ogólnie cała kolorystyka pracy jest nierealistyczna - szczególnie kolorystyka wspomnianej trawy, drzewa, dachówek....

Nie podoba mi się jeszcze jeden element - stos drewna w oddali.

Sam klimat jest natomiast jak najbardziej odpowiedni i daje wrażenie słonecznego, upalnego dnia.

Można by jednak zastosować jakiś lekki pył unoszący się nad drogą albo jakieś małe zamglenie parujących od gorąca roślin....coś podkreślającego mocne światło słońca i wysoką temperaturę - chyba że wcale nie chodzi o efekt gorącego dnia (bo w sumie słoneczny nie znaczy upalny;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze,

Kulfer podsunales mi dobry pomysl z "westernem" ale to kiedys bo teraz nie mam czasu :(

co do drzew to to po prawej jest z "EasyNAT" z 2 (albo 3) CD max6 natomiast to po lewej do obiekt AEC z max 6

mialem juz dosc tej scenki bo trawa z shag'a renderowala sie bardzo dluuuuuugo... ale na putyni nie ma trawy (i drzew :) ) wiec bedzie mozna troche to dopiescic

narka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie... weranda. drzewka. nawet stodoła. kwiatki żółciutkie niczym jesień o późnych swych porach, zlana złotem i kiczem massmediów promującej ją kolorystyką i tematyką, oddającą rzeczywistość, dla wiarygodności, lecz upiększającej ją, co stanowi element zachęty dla królika podążającego tunelem i gonić i gonić i gonić i gonić. ten cień jest miły, lecz dalej kicz i fajans nie realistyczny, jaki jaki jaki ten co misia ukradł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności