Skocz do zawartości

Interior - bathroom


stanleykr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

A to chyba jeszcze przed nałożeniem materiałów ?:) 2 rzeczy mi tylko nie pasują. Perspektywa jakaś taka wypaczona, zbiegi zbyt duże. Moim zdaniem przy tak dużej łazience można by było zrobić to bardziej naturalnie. A druga sprawa to ta półka obok lustra - taka fajna minimalistyczna ściana z ładnym lustrem a tu bang! Ni z gruchy ni z pietruchy półka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwną perspektywę (zapewne bardzo szeroki kąt obiektywu kamery) widać przez tę "ozdobę" na suficie. Najczęściej zwisa z tego lampa. Gdybym ja chciał dodać jakiejś sztukaterii na suficie to raczej zrobiłbym coś co odpowiada swoim kształtem sufitowi, czyli na planie prostokąta. Taki okrągły element nie będący właśnie np. miejscem zamocowania lampy wiszącej czy plafonu, mnie wydaje się zupełnie wyrwany z kontekstu.

Mało kontrastowe te obrazki, dlatego zapewne sprawiają wrażenie niedokończonej pracy, bez materiałów. No i na elementach "połyskliwych", umywalka, bateria, płytki podłogowe... brakuję odbić światła. Teraz wszystko wygląda jak zrobione z gipsu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyba trochę się pośpieszyłeś z tą łazienką.\

Brakuje oświetlenia jakiegokolwiek, po zmroku łazienka jest nieużyteczna. Podłoga wygląda jak linoleum, brakuje fug, krawędzi kafli. Masz karnisz ale nie ma firan ani zasłony? nie ma parapetu. Grzejnik też lepiej by wyglądał gdyby miał jakiekolwiek podłączenie. Pomijając wspomnianą półkę, przy takim układzie powinieneś zadbać o to aby lustro umywalka i szafka były w jednej osi na środku ściany.

Układ funkcjonalny łazienki też pozostawia dużo do życzenia, na 8 metrach masz szafkę i prysznic, a nie ma nawet gdzie usiąść, czy powiesić ręcznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności