Jump to content

Scorpion GVRDS07


Recommended Posts

Rice: Gwoli ścisłości na forum pojawiły się tylko 4 prace z tej paczki. Więc z tym promowaniem na siłę to nie bardzo (do końca też nie wiedziałem, że to wydawnictwo). Bardziej mi się wydawało, że Goverdose to taki kolektyw różnych autorów. Ja żałuję, że nie ma więcej prac. A tutaj sam nawet zachęcałem autora na facebooku jak to wrzucił do nas żeby zamieścił to na forum. I takie przyjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

"Dzięki za opinię:) I vice versa jeśli chodzi o Twoją prace ;) " to zabrzmiało jak temporalowy ból dupy ;]

 

Nie, stwierdzam po prostu fakty :) Nie obsmarowuje z reguły pracy kogoś mając sam prace low quality. Ból pupska ewidentny, miałem kiedyś konto na "digarcie" więc nie przejmuję się krytyką tzw. "znawców":D Pozdro :)

Link to comment
Share on other sites

Postać ok ale na fronta to bym tego nie wstawił :) Dla mnie zbyt plastikowy ubiór i nie pasuje do Scorpiona z MK. To wygląda jak zbroja żołnierza z Doom 3, a nie lekki strój wojownika. Chyba, że gdzieś w uniwersum MK Scorpion chodził w czymś takim to zwracam honor :)

Link to comment
Share on other sites

rice tylko ze to Ty masz bol wielki. Zadroscisz czlowiekowi czy co? Moze Ci sie praca nie podobac, ale mozna przedstawic konstruktywne krytyke a nie agresywne gimnazjalne posty. Przeczytaj swoje ostatnie posty w tym dziale na temat prac autora, a nastepnie wyciagnij jakis wniosek. Ja tam sie ciesze jak dobre prace trafiaja na fronta, ale zawsze sie znajdzie taki, ktory z zawioscia bedzie patrzym na dokonania innych.

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy mieć teczke na max3d.pl, wrzucać pracki którymi jara się pewne stałe grono odbiorców i można jechać po reszcie jak wielki mentor 3d ... Opanujcie się ludzie, bycie pro nie kończy się na tym forum. Mniej kozaczenia, wiecej cennych rad. Albo w ogóle stfu ....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy