Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Perkusja Pearl Forum FX(Finished)


Im@ginner

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Państwa - prezentuję efekt moich wypocin w ciągu ostatnich 2 miesięcy (z przerwami). Oto Perkusja Pearl Forum FX, którą mieliście okazję zobaczyć w moim WiPie. Teraz już skończyłem i zamieszczam render. C&C jak najbardziej mile widziane :) Scenka jest bardzo oszczędna, bo najważniejsza jest sama perkusja.

 

Making time: 2 miechy z przerwami

Render time: 10 h 43 min 39 s

Soft: Cinema 4D R8.1 + Corel PP

Sprzęt: AMD Athlon 2000+ 1.7GHz, 512 DDR RAM, GeForce 4

 

Low-res

drumset_low.jpg

 

Hi-res(1024x768)

http://www.math.uni.lodz.pl/~estozek/drums/drumset.jpg

 

pozdr,

Imaginner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

TRAFO: Krzywe? Nie wydaje mi się...

Piotr: z wlączonym GI na całkiem niezłych ustawieniach, przy dużej szczegółowości modelu, jest to całkiem możliwe... :)

 

Qrcze... mobilizujecie mnie... :D

chcecie otoczenie to jeszcze troche moge popracować, tylko że nie mam pomysłu gdzie ta pera mogłaby stać... jakieś propozycje?

pozdrawiam,

Imaginner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pełne rozczarowanie - klasyczny przykład jak to po godzinach dłubania najdrobniejszych detali pokazujemy finał BYLE JAK i cały czar pryska.

Podsumowując: model TAK, prezentacja absolutne NIE

 

Zrób coś z tym!

Pozdro

 

edit:

Jeśli już na neutralnym tle to chociaż efektownie jakoś!

Przykład:

http://www.mlocher.neostrada.pl/temp/r-drums.jpg

oczywiście moje bębenki to TYLKO logo na wizytówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perka ql ale materiały trochę dziwne...chrom trochę za bardzo...chrom hehe IMHO...a otoczenie to chyba musisz zrobić...bo więcej sięnie odezwę..^_^ hehe Jakiż garaż albo scena albo studio...pomysłów jest masa...Ja bym to wstawił do jakiejś salki...takiej od prób zespołu...pełno gratów, wytłoomiaczy itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jakąś prostą, dobrze i intensywnie oświetloną scenę koncertową. Zredukuj troche błyszczenie okleiny i odbicia na niej, żeby obręcze się bardziej swiecily w reflektorach. Co do modelu to bębny nie w tą stronę, rozmiary rośnią w prawo (patrząc od strony grającego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności