Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wrzucam swoją ostatnią pracę ,którą lepiej czy gorzej udało mi się ukończyć. oczywiście ,że nie jestem w pełni zadowolony z efektu bo można lepiej ale już dość długo praca ta była przeze mnie męczona i postanowiłem w końcu ją skończyć. jako, że specjalizuje się głownie w widzkach architektonicznych to dość niepewnie czułem się z czymś zupełnie innym. na plus można zaliczyć ,że bardzo ciekawią mnie marynistyczne tematy także męczarni nie było za wielkiej:)no i te odkrywanie nieznanych lądów w 3d:) aha widziałem prackę Ani - wiem, że trudno będzie uniknąć porównań także rzucam się po prostu na "pastwę" forum.mam nadzieję ,że nie pokrzyżowałem w żaden sposób Twoich Aniu planów. pozdrawiam serdecznie !

 

[ATTACH=CONFIG]97841[/ATTACH]

 

no i link do dużej roździałki.

 

http://s1117.photobucket.com/user/mikeeho/media/nurek_pp_final_zps23dc791d.jpg.html

Edytowane przez mikeeho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ee planowałam ogarnąć dzisiejszy monopol na scenę morską, a tu takie coś ;)

Nogi trochę niekorzystnie obcięte i jakoś nie pasuje beż w lewym dolnym rogu. Model głowy dobry, tylko brwi chyba za nisko i dziwny makijaż. Dobra kolorystyka i kontrast, fajnie ci się udało wydobyć głębię, ja z tym miałam problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że da się pogodzić Twój monopol z moim obrazkiem:) dzięki za opinie. makijaż tego nurka to taka fanaberia na temat wilków morskich; makijaż, tatuaż , cygaro -taki stary wilk morski, nadszarpniety i przezyty.dzięki za pochwały nt koloru i kontrastu fajnie ze się spodobało. z tymi nogami to nie wiem co napisac bo w sumie takie ujęcie- ot chłopina zagląda w dziure i nog nie widac:) ale pewnie można było to inaczej zaaranżować. dzieki wielkie z komentarz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, gratuluję rozpoczęcia odkrywania nowych lądów (tudzież wód) poza wizualizacjami architektonicznymi. Trzymam kciuki za więcej. Bardzo fajny pomysł i ciekawe ujęcie z tym widocznym gdzieś w górze dnem łodzi. Tak jak Ania zauważyła, fajnie złapana głębia, ale można by było jeszcze trochę bardziej ją wyciągnąć. Pozwoliłam sobie popełnić szybką podmalówkę z innym kadrowaniem + wyjaśnienie o co mi chodzi (złoty podział + geoda jako inspiracja do skał na pierwszym planie i natężenia jasności w obrazku. Od jasnych brzegów do ciemnego wnętrza - u Ciebie by było odwrotnie. Jeśli nie zamotałam za bardzo ;) )

<a href=http://i95.photobucket.com/albums/l137/baziaw/nurek_kadrowanie_zpsd829e8dd.jpg' alt='nurek_kadrowanie_zpsd829e8dd.jpg'>

 

i wyjaśnienie:

nurek_kadrowanie2_zps7e5c6fa3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Basiu, przede wszystkim dzieki ,że zajrzałaś w mój wątek i dziękuje za konstruktywny komentarz. bardzo mi się podoba twój pomysł z geodą jak i zagospodarowanie nią kadru. w tej chwili trwają juz prace nad postprodukcją poprawionej wersji , która mam nadzieję zaprezentować. wziąłem sobie kilka powyższych rad do serca i troche pozmieniałem - mam nadzieje ,że na lepiej. także pomysł z geodą z bólem serca ale muszę puścić bokiem...chociaż kto wie może przeniosę wątek do WIP i tam będą różne warianty.:) bardzo dziekuje za czas i uwagi - tego właśnie spodziewałem się po forum. pozdrawiam i mam nadzieje ,że zajrzysz do nowego nurka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem scenka znacząco zyskała na takich zmianach; być może kadr się nieco rozciągnął i przez to obrazek dość trudno "ogarnąć", ale za to fabularnie nastąpiło tutaj tak zwane "dziejstwo". Modele są fajne, szczególnie hełm nurka, podoba mi się ten przewód ciągnący się aż do statku, ładnie łączy wszystkie plany w grafice. Światło jest ciekawe, ale może stałoby się jeszcze bardziej interesujące, gdyby jego wyraźniejszym źródłem były te iskry wychodzące ze szczypiec? Trochę żałuję również, że zrezygnowałeś z bardziej kontrastowej postprodukcji, jaką wykorzystałeś w pierwszej wersji pracy, jakoś bardziej przypadła mi do gustu. Niemniej to kawał solidnej grafiki, no i gratuluję zapału, nie wszyscy mają zdrowie doszlifowywać zapostowany raz obrazek. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności