Skocz do zawartości

Jaką kartę graficzną do pracy w Autodesk Maya ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie jest tutaj o kartę QUADRO K2200 (na tyle pozwala mi budżet) czy jakiś GTX w podobnej cenie. Wiem, że karty Quadro tworzone są z myślą o projektowaniu grafiki 3D jednak wiem też, że w zależności od programu karty różnie działają. Moje pytanie dotyczy programu Maya. Jeśli mam być szczery to nastawiłem się na Quadro jednak nie chciałbym się zawieść już po kupnie, bowiem nie są to małe pieniądze (przynajmniej dla mnie).

 

Liczę, że pomożecie mi rozwiązać mój dylemat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Również polecam GTX 970. Ost odpaliłem OctaneRender i na prawdę jedna karciocha daje rade. Jest frajda.

Co do Vray'a 3.0 to RT też jest w miarę ok, jednak nie wszystkie shadery obsługuje tak jak powinna. Ale no zawsze tam jakiś podgląd jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadro i Firepro są do Cadów i Maxa (tylko do starego renderera). Reszta softów na nich raczej nie skorzysta więc dobierając Quadro do majki przepłacasz.

 

Ja polecam jak poprzednicy. GTX970 lub 980. Obecnie najlepsze na rynku price/performance. Prędko się nic lepszego nie pojawi bo nadal czekamy na ruch AMD więc nvidia nie wyda nic innego do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności