Skocz do zawartości

Wiz: Wnętrze


JunioR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej,

 

Wieki Was tutaj nie widziałem.

Ładny powrót chłopaki!

Bardzo przyjemne kolory i klasycznie, niby są głębokie czernie i białe przepalenia a wszystko widać - brawo [znak rozpoznawczy waszych renderów :)].

 

Bardzo dobrze się na to patrzy!

 

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,

 

Michał- Dziękuję kolego, fajnie że wpadłeś zostawić swój komentarz. Rzeczywiście na forum bardzo rzadko się pojawiamy, ale mam nadzieję, że uda się częściej coś postować :)

 

xmass- Dzięki, fajnie że klimat się spodobał, na tym starałem się najbardziej skupić.

 

pionix- Dzięki Piter! Tym razem Corona, Vray jest passé ;)

 

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuniorR - dużo postprodukcji było w PS? Bo bardzo soczyste kolory wyszły, szczególnie drewno w kuchni na ścianach, i podłoga w sypialni wyszła super (wszystko jest super, ale żywe kolory w tych miejscach najbardziej mi się podobają).

Też używam Corony i to codziennie w pracy, ale zawsze mam jazdę z teksturami i kolorami spranymi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix- Ciężko powiedzieć, czy zastąpi Vray`a, jednak dla mnie Corona ma spoko ustawianie materiałów, co przypadło mi do gustu. Sam rendering jakoś szczególnie się nie różni, zwłaszcza jeśli renderujesz BT lub PTT w Vray`u.

 

Hris- Dzięki bardzo! Szczerze to dużo w PS nie było, same kolory wyszły takie dzięki HDRI map i może kontraście w samym rendererze. Jeśli wychodzą Ci za bardzo blade/mdłe materiały to zmniejsz moc wpadającego światła do sceny i pokombinuj z reflectami/IORem w shaderze.

 

 

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności