Skocz do zawartości

Obikety 3D: Zwierzęta morskie - 8 okazów


skocu

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka zwierzaków, które zrobiłem rok temu do druku. Ostateczny styl akwarelowy pozwolił odpuścić niektóre detale i nie siedzieć za długo nad shaderami.

3D - Cinema 4D

Post - Photoshop

 

White Shark

 

Great_White_Shark-1k.jpg

 

Foka Weddalla

Weddell_Seal-1k.jpg

 

Ratfish

ratfish-1k.jpg

 

Blue Whale

Blue_Whale-1k.jpg

 

Sailfish

sailfish-1k.jpg

 

Sperm Whale

sperm_whale-k1.jpg

 

Japanese Spidercrab

Spidercrab-k1.jpg

 

Leatherback Turtle

Leatherback_turtle-1k.jpg

 

Siatka i progres rekina:

rekin_progres.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne zwierzaki, dobra robota! Jedyna rzecz, do której mógłbym się przyczepić, to wielkość zadrapań na największych rybach/ssakach, które trochę zaburzają skalę (zdają się być zbyt duże). Jak na mój gust idealne ilustracje do jakiegoś leksykonu zwierząt dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mookie. To właśnie do takiego leksykonu.

Rekin faktycznie ma dość grube zadrapania. Było z nim najwięcej zabawy bo najpierw klient chciał go "podkręcić" a potem wracaliśmy do bardziej realistycznej wersji. Już nie pamiętam, ale pewnie zadrapania zostały z etapu typu "higher, bigger, more..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forma prezentacji nie najlepsze, modele by bardzo zyskały na lapszym tle.

Z pewnością. Klient wrzucał te obrazki na własne morskie tła, ale nie mogę ich rozpowszechniać. Może kiedyś coś samemu ale nie ma kiedy.

 

Nice, a jak zrobiłeś ten akwarelowy styl? To już postproces, czy jakiś specjalny shader?

(na foce według mnie wygląda najlepiej)

To Photoshop, mieszanie kilku przefiltrowanych warstw. Bazowałem na tym: http://www.photoshopessentials.com/photo-effects/watercolor-painting/ ale do każdego zwierzaka potrzebna była nieco inna receptura. Foka chyba wyszła najbardziej akwarelkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności