Skocz do zawartości

Scena 3D: Konik Na Szafce


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu na max3dforum pokazalem KonikaNURBS zrobionego w 3dsmax. Dzisiaj scena:)

Konik jak juz pisalem to NURBS reszta to boxmodeling. Wszystko robione i renderowane w 3dsmax standardowym renderem i potem podkrecone w photoshope. No coz to ja tyle... Badzcie delikatni i oceniajcie, niech krew sie leje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popraw temat! szafka - nie szawka...

Światło jakieś zbyt białe (chodzi mi o tą białą plamę!).

Według mnie podpis musi pasować do pracy i to nie tylko kolorystycznie, ale również stylowo...

"Arial" to niezbyt artystyczna czcionka...:P

poza tym dlaczego po prostu nie zrobiłeś białego napisu zamiast walić biały prostokąt i czarny napis??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany też coś powiem o podpisie:P Fajnie nie?:P Jak dla mnie to ten podpis za bardzo przyciąga uwagę, patrzysz na pracę ale coś Ci tu rzuca się w oczy podpis bardziej niż sama praca:P Co do pracy, podoba mi się:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się za nastrój i dobrze grającą kolorystykę, to białe coś w górze zakłóca kompozycję bo strasznie przyciąga wzrok, podobnie jak Twój BEZNADZIEJNY podpis/email. Umiem sobie jednak wyobrazić, że tych dwóch rzeczy tam nie ma i wtedy całość mi się podoba!

Praca zdecydowanie lepsza od "Murzyna"

Ode mnie ocena DOBRA

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palstycznie wszystko spoko, ale kompozycyjnie to przyczepilbym sie do nieco innej rzeczy niz tylko "ciezar" kompozycyjny tego bialego X-object. Konika mimo wszystko dalbym na srodku kadru, tak troszke zalatuje mi tu nadmierna checia pokazania tych ram obrazu... :| ta duza szafka na ktorej stoi konik wydaje mi sie zbyt duza konkurencja "merytoryczna" dla niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności