Skocz do zawartości

Wersja 3D Max - którą wybrać (najmniejsza ilość bugów)


AccessX

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielkiej przerwie, chciałbym pobrać 3D Max. Wersja 30-dniowa jest dostępną na stronie Autodesku. Kiedyś coś tam kombinowałem na wersji 2013. Teraz mam pytanie. Jako że plik instalacyjny jest nie mały, doradźcie którą wersję teraz pobrać i zainstalować. Czy poszukać 2013 (z tego co pamiętam to stabilnie działała) czy może pobrać wersję 2015? lub 2014? Priorytetem oczywiście jest stabilność (żeby co parę minut się nie krzaczył)...

 

 

Windows 7 64bit, 8GB Ram, Radeon 7850

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jesli chodzi o wersje stabilna to wybierz wersje "Blender" ;). To oczywiscie zarcik. My w robocie dalej siedzimy na 2014 bo na 2015 byla tak zbugowana ze zdecydowalismy sie na kolejny numerek. Jesli chodzi o sama wersje 2014 to wiadomo czasami sie wywali ale tragedii nie ma. Ale to sa moje doswiadczenia. Niech sie jeszcze inni wypowiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w firmie 2014 i 2015 i jak na razie z 2015 są ciągle jakieś problemy, a 2014 po zainstalowaniu wszystkich łatek jest jak na maxa całkiem stabilna :) Przynajmniej mi nie robi wywrotek częściej niż 2 razy w miesiącu natomiast 2015 mocno ma kłopoty z edytorem materiałów i wczytywaniem dużych tekstur.

HEHEHE a tu autodesk już straszy wersją 2016 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dzięki za wszystkie odpowiedzi i w sumie teraz szukam wersji 2014. Szkoda czasu na 2015 skoro zgodnie większość twierdzi że masa bugów itp.

 

Oczywiście proszę o kolejną podpowiedź...czy na stronie Autodesku znajdę trail 2014? Bo w sekcji downloadu to tylko i wyłącznie wersję 2015 mi załącza i nie znalazłem żadnego linka na 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Zainstalowałem wersję 2014 i w czasie instalacji pobrałem Service Pack 5, który się również zainstalował. I teraz pytanie mam (bo tutaj ludzie obyci w temacie). Czy muszę szukać SP 1/2/3/4? Czy SP5 już posiada wszystkie łatki które dotychczas wyszły? Dzięki za ponowne odpowiedzi :)

Edytowane przez AccessX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności