Skocz do zawartości

Skyforge - cinematik do gry MMO od Platige Image


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja obejrzałem 2 razy...nie potrafiłem się wczuć w klimat tego filmiku ani trochę :( To może wynikać że bardziej wolę tematy bliskie "Obcego" a nie rycerzy w kosmosie. Niemniej ogólnie całość trzyma bardzo wysoki poziom, ale potwierdzę słowa olaf'a - twarz głównego bohatera jest martwa :( i te płomienie też coś nie grały mi ,ale nie wiem czy chodziło o skalę tych płomieni czy o sposób ich złożenia z całością filmu. Najfajniejsze ujęcie to fragment gdzie jakiś mocarz uderza w ziemię (taki zamrożone ujęcie tylko z ruchem kamery), i ta są dwa kolory i ich świetne zderzenie - błękity wchodzące w granaty i czerwienie ( timing filmu 1:18). I tak mi się nasunęło że moment w którym nasz bohater klęka na skale, odrzuca ręce na bok i zaczynają go doładowywać strumienie energii - mega kojarzy mi się z Katerdą i finalną sceną gdy u schyłku swojej podróży bohater Katedry rozpoczyna przemianę w kolejny filar świątyni...prawie jeden do jeden mam skojarzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. dziękujemy bardzo z komentarze.

 

Z mojej strony CG supervisior-a projekt bardzo ciekawy, z wieloma zwrotami w produkcji jak, np. w ostatnim miesiącu wymiana nosa głównego bohatera :).

 

Nie planujemy raczej robić dodatkowych materiałów z powstawania projektu, nie chciał bym pokazywać po prostu siatek, czy warstw kompozycji.

Jeśli macie pytania z przyjemnością odpowiem na ile się da i może to będzie lepsze niż Making of.

dziękuje pozdrawiam.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce, zeby zabrzmialo niestosownie, ale to juz kolejny film PI ktory, mimo ze jest swietny plastycznie, to niczym nie chwyta za serce.

Rezysersko odstaje. Mimo ze klient zwykle marudzi, a tematyka bywa nieszczegolna, to nawet takie teaserki mozna zrobic ciekawie, tak zeby ludzie chcieli je ogladac i zapamietali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności