Jump to content

Atom - narzędzia dla motion designerów w 3ds max


adek

Recommended Posts

Vaticinator- Na czym siedzisz? W Ciniemie i Houdinim takie rzeczy da się zrobić bardzo prosto bez żadnych pluginów. W majce to samo zrobisz za pomocą pluginu MASH. W Blenderze i Rhino jak pokombinujesz to uzyskasz to samo za pomocą pluginów do modelowania parametrycznego czyli Sverchok dla Blendka i Grashooper3D dla Rhino. Możesz też wykonać tego uproszczoną wersje za pomocą nowego addona do blendera czyli IK-particles Link albo po prostu zestawu modyfikatorów i particle systemów.

 

https://mash.mainframe.co.uk/

http://blenderartists.org/forum/showthread.php?272679-Addon-WIP-Sverchok-parametric-nodes-for-architects

http://www.grasshopper3d.com/

https://cgcookiemarkets.com/blender/all-products/ik-particles-link/

Link to comment
Share on other sites

Jestem zawsze jak widze takie wklejki. Jak mnie nie stac na lexusa to nie ide do salonu i marudze do okola, ze taki drogi. Nie staje takze przed wejsciem i nie informuje klientow, ze powinnismy jezdzic fiatem bo jest tanszy. Ot co.

Link to comment
Share on other sites

WTF? Przyszło ci do głowy że Vaticinator niekoniecznie narzeka na cenę maxa tylko na to że obecnie posiada inny program a chciałby mieć podobny plugin? W jaki sposób wymyśliłeś że ktoś tu namawia to porzucenia maxa? Przesadzasz.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewien czy dobrze robię udzielając się w tej dyskusji ;) Przede wszystkim, dzięki Monio za linki. Powyższe porównanie do salonu Lexusa jest średnie, ale postaram się przedstawić analogiczny przykład. Jeśli jakaś firma robi wspaniałe obicia foteli do Lexusa, a zadowolony właściciel fiata też by takie chciał, to nie kupi specjalnie dla nich Lexusa (i na odwrót). Mam nadzieję, że teraz wyszło klarowniej.

Edited by Vaticinator
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy