Skocz do zawartości

Monitor 27/30"


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Planuje upgradowac moje stanowisko małego nerda, wiec poszukuje porządnego monitora. Głównie siedze w Zbrushu, troche koloruje w Substance Painter + ps. Do teraz posiadalem jakis smieszny monitor LG, 23", który kupiłem 3-4lata temu.

 

Planuje kupic Intuos Pro M i do tego chciałbym dopasować jakis monitor. Ze wzgledu na to, ze w pracy mam monitor 30", przyznam, ze bardzo jest to wygodne.

 

Mogłby ktoś zasugerować coś dobrego w tych rozmiarach ?

 

W tym momencie obserwuje FlexScan EV2736W 27", ale chetnie bym wziął coś większego. Starą 23(16:9) mam zamiar uzywać jako boczny monitor do jakis refek.

 

Jestem kompetnie zielony jesli chodzi o monitory "dla grafików", wiec nawet nie wiem co sie liczy i na co patrzec.

 

Dodam, ze nie jestem niesamowitym grafikiem, ktory tworzy cos nie z tej ziemi :D Chciałbym zmieszcic sie tak w 3500tyś zł(za monitor), troche moge dolozyc jesli bedzie warto ;p

 

Dzięki! :)

Edytowane przez JackTheRippy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kup EIZO CS 240 24 cale jeśli myślisz o w miarę dobrze wyświetlanym kolorze. W tych pieniądzach dostanie z kalibratorem.

Nie wiem czy jest sens wypluwać 3100 na monitor jak nie myślisz o kolorach i bedzie Ci sluzyc tylko do sculpcenia. Moze jak pasuje Ci monitor z pracy to kup taki sam xD. Może jakiegoś Samsunga 27". Mój ojciec pracuje na samsungu 27" cali w cadzie juz ze 2 3 lata i nic sie nie dzieje, ja ma do tej pory jakiegos starego samsunga jako drugi monitor zas poprzedniego oddalem koledze a mial juz ponad 10lat i nic sie nie dzialo.

 

Duzo osob poleca tu Yiamaa i Dell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności