Skocz do zawartości

Interior: Winter


funkybeat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo na plus interesuje mnie jeśli to corona jak udało ci się takie ładne cegły zrobić bo ona ma strasznie kulawego displacenmenta :) a cegły są u ciebie super. Z delikatnego czepialstwa :) na drugim ujęciu trochę przegiąłeś z z parametrami obiektywu, imo nie czuje jakoś tu klimatu zimowego tej pracy:) reszta to jakieś duperele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, cegła robiona "ręcznie" i jest to fajna opcja bo kiedy udało mi sie wymyślić jak t zrobić zajeło mi to mniej - więcej tyle samo czasu co ustawienie disp. a efekt 100 razy lepszy no bardzo mało ramu ta cegła zużywa. I proszę się czepiać, piszcie co wy byście zmienili itp ! . Skalpel bo diabeł twki w szczegółach musisz sie przyjrzeć co jest za oknem ;). DOMWINTER_rend_DAY_pass1400_010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty masz total rację z tym TV, mój mózg chyba to zupełnie wykluczył jakoś po prostu tego nie widziałem :(. A lampy już mi sie nie chciało poprawiac. Cegłę zrobiłem derbismaker'em a zróżnicowanie textur pluginem multitexture potem kopiowałem moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkybeat dzięki za przypomnienie o istnieniu debrismakera :) Ja bym się czepił o szczegół konstrukcyjny techniczny krokwie oparte na cegłach a poniżej okna na czym to się ma trzymać sorry ale tu wyłazi natura konstruktora :) To co jest za oknem świetnie widziałem ale i tak nie czuje się atmosfery zimy zapewne skutek skupiania wzroku przez ujecie na pierwszym planie ;)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegła super i cała praca. Mimo, że imo lekko za mocna to bez porównania lepsza od dużej ilości jakie widziałem robione disp., nie wspominając o klocach z samym bumpem. No i właśnie ram i czas potrzebny do disp....Kulawy disp. w coronie spowodował, że pomimo pierwszego zachwytu, przestałem się nią bawić we wnętrzach. nie wiem jak wygląda to na dziś dzień, bo używałem tylko wersji testowych.

Nie wiem, czy to efekt zbyt mocnego post pro, ale niektóre elementy wyglądają rysunkowo, najbardziej czarne drewno i te kręcone stołeczki.

Ogólnie bardzo, bardzo pozytywnie, szczególnie pierwsze ujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyczepilabym się szczegolnie tej lampy na drugiej wizce- strasznie razi po oczach, ze swiatlo daje kula swiatła, a nie te pojedyncze zarowki. wiadomo, duzo bardziej czasochlonne, ale zadzialaloby na plus i 'świąteczny klimat' :) mega plus za jakosc detalu po lewej stronie- zimna poswiata na belkach od veluxow i ciepla na ceglach/oscieznicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności