Skocz do zawartości

SCENA 3D: The dark GARGOYLE...


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sliczny modelling... poza jednym malym szczegolikiem - proporcje sa delikatnie zachwiane w stosunku do szkicu, ktory na poczatku zamiesciles... faktycznie pas jest jakos tak dziwnie wysoko, glowa strasznie malutka, a konczyny przerysowane... no, chyba, ze takie bylo zamierzenie autora... :D

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chym co do proporcji to moze niektorzy maja racje ale z drugiej strony to ma swoj urok ja bym ich nie zmienial

nie podobaja mi sie jedynie jego skrzydla, nie chodzi o ich budowe tylko o wielkosc nie sadze zeby daleko zalecial na takich lichych strzepach:) (maja byc OGROMNE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byście mieli taki mózg jak np. Pablo (bez obrazy) to teżbyście mieli małą głowę :).

 

P.S. Ten modelik przypomina mi trochę mojego brata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze!

 

Główkę i skrzydła postaram się powiększyć. Pasek z lekka obniżę. Co do nóżek, to jeszcze nie wiem, czy coś zmienię. Przy następnym uploadowaniu postaram się wrzucić obiekcik lekko poteksturowany:D:D:D:D

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by d.o38

Jak byście mieli taki mózg jak np. Pablo (bez obrazy) to teżbyście mieli małą głowę :).

 

P.S. Ten modelik przypomina mi trochę mojego brata :)

 

 

 

?????????????????????/ mzoesz jasniej?? i czemu mnie do czeogs poruwnujesZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no niezle widze ze niezle zaszalales modelujac owego stfoora :D hehe nie odpowiadaja mi jedynie oczy.. gdzie on ma powieki.. itp.. z reguly oko jest bardziej skomplikowanym narzadem i pomarszczonym niz tylko oko wsuniete gdzies tam.. [boje się] Ale ogolne wrazenie fajoskie.. ustwa go w jakis bajerandzkich pozach [pokazal jezyk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mardzo podobaja mi sie te kosci które obrazuja tego stwora. Moge wiedziec wczym to zrobiłeś?? prose:)

Tak ogólnie jest git bardzo git...

Niedługo jak bedzie wiecej takich WIP\'ów

to bede musiał szczene wymienić...bo się juz ładnie porysała:) auć znowu na ziemie opadła.

 

 

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...nie no widze że twoja pomysłowość nie zna granic jeśli chodzi o smoki :) i nie tylko :P szkic bardzo mi się podoba...troche za jasne są nie które miejsca...i nie widze wszystkich kształtów jak należy :P

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz myslalem ze ktos zapomnial o tym projekcie. sceneria i pomysł rewelacyjny. ułozenie kosci te bardzo dobre. tylko ten ołtarzyk jakis czysty, moze go lekko podłamywać po kaałku, jakies resztki kamieni gdzie niegdie walnąć, troche mchu dodaczmatowic, moze jakies zadrapania od pazurów odwego dzentelmena, a co do niego samego to troche wuicej asymerii, moze gdzies lekku ułamany poazór, jakas blizna, pszaprane skrzydlo, niech bedzie widac ze jest straszny i zapracowal na swoja reputację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności