Skocz do zawartości

SCENA 3D: The dark GARGOYLE...


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak juz jest zblizenie na dlonie to ja mam kilka uwag

- nie widac miesni na dloni, o ile miesnie na palcach są to dloń sprawia wrażenie paskiej, albo no najmniej nie umięśnionej, czyli gdysie sie z palcami.

- koljena rzecz top wlasie pace, sprawiają wrazenie trohe sztucznie umiesnionych, odorobine za bardzo. rozszerzają sie w płaszczyźnie dloi. nie wiem moze to tylko u mnie jest płasko, ale musze powiedzieć ze dlonie mam silne(tenis, rower, podciąganie, suatkówka) daj jeszcze jakis perspektywiczny rzut na te dlonie, bo moze to wina wodoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na razie robiłem zewnętrzną powłokę - ppodobnie zrobi ę też fragment wnętrza i oczywoiście jakieś doniczki na oknie może jakiś zepsuty sprzęt :D

A poniżej oteksturowany bydynek - muszę jeszcze zmnienić teksturkę dachu i w ogóle go dokończyć, no i okablowanie jakąś antenę:D

 

Prosze o komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uwagę do tej pracy:

Tekstura orlich główek jest bardzo niewyraźna,mimo iż jest to kamień.Kompletnie maskuje postać rzeźby nadając jej wygląd krzywo ociosanego kamienia,to trzeba zmienic na cos bardziej przejrzystego.Mozna by sie czepic jeszcze tekstury rynny,ale ta która jest obecnie spełnia swoje zadanie dobrze:)

 

Pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wypass , nie moge normalnie , stary no opowiedz czy to nie piekne , ja chce zoabczyc efekt koncowy tej sceny bo zapowieda sie normalnie superr , bierz sie do roboty i nie zmarnój tego bo masz szanse na normalnie nominacje gratulacje i zachwyt , ktory jzu pulsuje w mej marnej duszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zesz wo morde. zacytuje to pewnego pana(takieo 1313) ja tu tylko sprzatam. rewelacja. modling genialny. ja bym tylk kolorystycznie urozmaicił ten budynek. moze jakis kwiatek w oknie, dalbym niektore czesci szare. ale powalasz mnie. czekam oj czekam na kolejne. nawet sobie topick zaprenumeruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehehehehhe

w oknachi na balkonie będą detaliki (bo na razie to około 40 tys. faces) - gdzie niegdzie firanka, doniczki i coś tam jeszcze - ale spokojnie

Po malutku brnę do przodu

Poniżej poprawiłem juz złązca skrzydeł i połączyłem je z cielskiem:D

 

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci e jakos mnie nie przekonuje to ulozenie kosci i miesci. sprawia wrazenie karlowatości. chodzi mi o to ze u lozenie miesci nie umozliwiloby jej wzniesienie sie do góry, ani nawet utrzymnie takich skrzydal.ladnie wyglada jak sie nie przyjrzy, ale anatomicznie to mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo ustawwienia postaci:

 

 

 

Ogladales moze taki film :\"wojna w niebie\" ?

 

Tam wlasnie bohaterami byly anioly. W bardzo ciekawy sposob potrafily \"przysiadac\", na przykald, na budynkach. Pamietaj ze masz do czynienia z istotami nadprzyrodzonymi! Moze dobrym pomyslem bylo by posadzenie jednego z nich na pionowej scianie tak jakby to byl poziom, albo chociaz skos?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności