Skocz do zawartości

3D Studio Max - 25 rocznica


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z racji tego, że nazwa przez lata się zmieniała dozwolone jest myślę używanie skrótu 3ds max (bo to odnosi się do aktualnej wersji). Sam Tom w wywiadach właśnie używa teraz 3ds max. Chyba wszyscy wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek, troche sprostowania: to jest 25ta rocznica 3ds a nie 3ds max. Dopiero w 1996 powstalo max, ktore bylo zupelnie innym programem nie majacym prawie nic wspolnego z 3ds 4.0. Wiem co mowie gdyz pracowalem w 3ds i 3ds max. Cheers

 

Szacunek jak pracowałeś w DOSie na 3ds :) w życiu tego nie widziałem tylko słyszałem kiedyś zaczynając przygodę. Swoją drogą filmik przypomina moją pierwszą pracę ale już w 3ds max bodajże 5.1 (w sensie taki styl bez bumpa światło kierunkowe tylko itp.) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie właśnie zadziwił tytuł z dodatkiem Max, ale dla wtajemniczonych to nie stanowi problemu. 3D Studio 4 na DOS używał mój znajomy (ja LW), program na 486DX działał rewelacyjnie, choć renderer nie zachwycał, zresztą nawet w 3D Studio Max 1.0 był pięta achillesowa... Od wersji 1.0 zacząłem używać do mniej więcej 2.5/3.0. Potem musiałem wybrać program 3D do pracy zarobkowej i wywalenie bodaj 15 tyś zł na sam program (którego nie wykorzystam w pełni) nie bardzo mi się uśmiechało, kredycik etc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności