Skocz do zawartości

ARMATA i kilku set statystów


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

TAk więc tak... takie tam takie BAZGROŁY {[( na podstawie jakiegoś tam obrazu kossaka chyba albo kogoś innego... )]} TO BĘDĄ [pokazal jezyk] mamy czas do środy ( nie wiem czy zdąże :( ) więc narazie wip odkładam... to cuś co teraz mam zrobić to do szkoły... rozmiary 127 cm x 99 cm... ( sorki że umiesciłem taki duży obrazek ale chciałem zeby w pierwszym było widać rozmiary) pastele olejne więc wiele poprawiać nie moge :( ... narazie tyle... please o jakieś komętarze... wiem żę g*** z tego ale chodź małe sparcie.... albo jakaś krytyke....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mały upade... tylko kurcze na każdym monitorze inaczej to wygląda pozatym w rzeczywiscości ta pomarańcz tak sie eni wybija i jest troche ładniejsze co nie zmienia faku że i tak nie powiem co... z kolorami poprostu wina aparatu :( btw co tak mało piszecie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nigdzie na obrazie Kossaka nie widze butelki Bolsa, rozumiem Scorpi ze to twój wkład autorski w dzieło:)) A tak swoja drogą to kiedyś w liceum musieliśmy narysować portret patrona na planszy 2x3m .To dopiero był koszmar...... twój rysunek przy tamtym to arcydzieło:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie źciemne ale zblednie :) ale to później... w ogóle trudno jaką kolwiek tonacje uzyskać uzywając pasteli tłustych... więc chcę to później sprayem wypsikać żeby sie nei tłuściło i suchymi poprawić i później zonowy sprayem żeby się nie sypało [uczeń]

 

[Edited on 31-3-2003 by SCORPI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem i też nie przepadam, w ogóle m sie niedobrze robi jak na to patrze a jeszcze dużo pozostało [pokazal jezyk] no cóż u nas nauczyciele od POLSKIEGO takich rzeczy wymagają przynajmiej odemnie [lol2] a saygon dzięki za wsparcie przyda sie :) niech jeszcze jaka dziewczyna wesprze MEG = > robota dla ciebie [mruga] ( jeżli tu też zaglądasz ) a tu upade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi, kiedy odkryles u siebie talenty plastyczne??

 

A jezeli chodzi o obraz ( twoj - nie Kossaka ) to musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem. Moge sie jedynie przyczepic do techniki, bo poprstu nie nawidze pasteli, ale to tylko moje skromne zdanie

Tak na marginesie to wspolczule ci, nie chcialbym miec takiej nauczycielki od polskiego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia dzięki :) a pastelami to też bym tego wolał nie malować tylko akrylami... na pastelach sie nie znam :( ale mi sie osobi¶cie podobaj± i to bardzo bardzo ale te suche :) genialne rzeczy z nimi można robić poprostu cudo... a talent? o jakim ty talęcie gadasz??? :|

 

[Edited on 31-3-2003 by SCORPI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś ty byś zobaczył technike gdybym nie malował resztkami pastel i gdy by to nie była praca terminowa, bo to robie w dosłownie kilka dni i to na wyrywki [rotfl] BTW praca prawie skończona tyle że jeszcze tło trzeba dorobić i z 20 ludków w tle :) iinoo poprawki głębi pastelami suchymi... [urwanie glowy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności