Skocz do zawartości

scena 3d : sniadanie (debiut)


curka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marcin -> przez "ó" byloby banalnie prawda? kazda córka jest przez "ó", aj przez "u". o.

 

a co do tostera to go nie zmienie bo od niego zaczelam cala scene i byl moja inspiracja.jednym slowem czuje sie do niego przywiazana :)

 

no i szczerze mowiac liczylam na jakies fachowe rady, ale skoro nie ma to rozumiem, ze sie podoba :))

 

ps: ja nie pale, ale lucky pasowaly mi do kompozycji

ps2: niedlugo wrzuce jakies inne prace

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze nie fachowa rada ale paczka Lucky jest za duża i rozumiem ze to taka w miękkim opakowaniu...za bardzo zaokrąglona ;)

blura to pewnie w PS`ie robiłeś bo płytki po prawej sa dalej a bardziej wyraźne od tego białego na grzanki.

jak dla mnie to bardzo ciasny kadr no i obrazek trochę bez klimatu.

kompresja jpg wali o oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toster mi sie akurat podoba, ale to juz kwestia gustu. na proporcjach za malo sie skupilam i wiem o tym, ale wezme to pod uwage juz w nastepnej pracy.

 

peter_muler -> blura robilAM w PS'ie i chcialam w ten sposob po prostu wyrzucic grzanki na drugi plan...

 

w kazdym razie dziekuje za uwage i uwagi i biore sie do pracy, bo jak wszyscy wiemy cwiczenie czyni mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

to śniadanko w jakimś prosektorium/sala operacyjna/labolatorium? bo uderza taką sterylnością, że az "upssss"

może by tak rozpocząć śniadanko i pokazać jkaoegoś zapalonego peta, co sie jeszcze tli ? jakieś miejsca "skiepowania" pokazać (littleninja mi mowil ze tak sie mowi bo sam nie pale) - chodzilo mi o popiół,

no a poza tym coś by trza zrobić z kadrem, tak jak juz pisali poprzednicy - nie wiadomo co chcialas "opowiedzieć", co jest najwazniejsze, a poza tym sporowadzenie lewej części do poziomu b&w przewraca cala kompozycja na prawo...

 

to tyle, dzialaj dalej ;), bo jka sama powiedzialas "jak wszyscy wiemy cwiczenie czyni mistrza :)" - ja co prawda nie wiedzialem, ale skoro tak mowisz, to moze prawda ;)

 

pozdr, miki(boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAjna pracka i wbrew opiniom poprzedników, podoba mi się sposób w jaki to przedstawiłaś;) TAki kontrast jest bardzo ciekawy... Jak słyszę: zasady, kompozycja nie taka, przechylone w tą stronę, za bardzo na środku... denerwuje mnie to! Ludzie, uszanujcie zamysł autora;) Dla mnie scena jest ok, po prostu podobami się...;) Proporcje rzeczywiście wymagają, żeby poświęcić im trochę uwagi, łyżka też trochę za gruba... Co do sterylności, to ja wolę jeść śniadanie na czystym stole;)

Też chce taki toster;))

 

Pozdrawiam!

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje jak ktos mówi ze łyzka za gruba ;)

wybacz ale w tym konkretnym przypadku boba miał całkowita racje.

ale oczywiscie nie ma sensu nikogo przekonywac i jak ktos juz pisał krytyka jest po to zeby zobaczyc swoje "dzieło" z innej perspektywy i czegos sie nauczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... bo my wszyscy mamy rację;)))p Wszyscy mają rację;) Ale tak na poważnie, fajna pracka i mnie się podoba...zazdroszczę, że macie na to czas, ja klepię stoiska;) Stanowiska w związku z kontrastem i ciekawym przedstawiniem kompozycji (w sensie kolorystycznym) nie zmienie... jest inaczej, jest ok!;)

 

Pozdr!

PAweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutko ! Jak sie patrzy pomysl nawet nawet co do krytyki to chyba sie nie wypowiem bo krztalty itp to twoja sprawa i twoja wizja wiec nie mozna powiedziec ze sa zle ale co do kadru to mogl by wiecej pokazywac ! No to zamiast krytyki powiem ze moze bylo by fajnie jak bys talerzowi dala jakis kolorek tez to by fajny kontrascik byl ale jak juz powiedzialem to taki pomysl a nie co innego !

Pozdo i powodzenia w dalszym urzeczywistnianiu wybujalej wyobrazni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie curko :) najbardziej podoba mi sie władowanie czerwonego koloru w czarnobiały obrazek (w jakims filmie widzialem kaaapitalna scene z podobnym motywem :) ) toster jednak moglby byc jeszcze troszke bardziej obly, glownie w gornej jego czesci, naprawde tak uwazam :), nie powiem ze bym taki kupil ale pasowalby mi tu do stylu lyzki i talezyka ktory jest calkiem fajny :) co do kwestii technicznych, do realnosci troche brakuje, DOF-a musialabys pocwiczyc jeszcze na kulkach lub czajniczkach

nie jestem przekonany co do oswietleniam jedno ostre swiatlo chyba nie pasuje do sniadania, chyba ze mowimy o sniadaniu o 4 AM :)

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadysz, tostera sama nie wymyslilam tylko wzorowalam sie na zdjeciu z gazety - wyszlo jak wyszlo...nad realnoscia scen bede jeszcze dlugo pracowac, ale mysle ze i tak robie postepy, a chyba o to chodzi. to samo z reszta w kwestii oswietlenia (chociaz jedno ostre swiatlo moze padac z lampki co nie?). a co do DOFa to jak juz pisalam tak mi wyszlo z PSa i moze nie do konca jest to realistyczne, ale chcialam grzanki wyrzucic z glownego planu.

w kazdym razie dzieki za komentarz i fajnie ze mimo wszystko sie podoba :)

pozdr

 

ps: jestem w szoku co do liczby postow na temat mojej sceny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności