Skocz do zawartości

Postać 3D: School Punk


Xaia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W każdym razie ma elastyczną żuchwę brak zarysu kości w okolicy ucha. Przy otwarciu powinna się cofnąć do tylu u ciebie średnio to czuć. Na rysunku widać zarys żuchwy nie jest to prosta linia i widać ze jest cofnięta. Kształt czaszki u Ciebie jest plaski jakby uderzono patelnią środek czaszki.

 

naranbaatar-ganbold-billy-kid.jpg?1462169766

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuchwa okej, może trochę przesadziłem. Sam koncept nie ma mocno zarysowanej i bałem się, że przedobrze. Ale co do głowy to nie wiem, wydaje się okej, nawet biorąc pod uwagę zdjęcia łysych kobiet. Sama czaszka jest delikatnie powiększona ze względu na koncept. Nie wyszła mi tak chuda jak na koncepcie, niestety.

 

20d06143d2604b2d978afd50d1d4d261.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w tym koncepcie jest zje.. ucho. Za nisko a u ciebie za duże jak u 80 letniej babci. Przy czole wciąż bym się upierał jakby przyp... patelnia. Nie wiem jak chcesz oceniać kształt czola na tak szerokim bliku jaki jest na tym zdjeicu. Sternocleidomastoideus przesadziles z zarysowanie. Szyja bardziej cylindrydczna. Trapezoid również dziwnie. Brakuje przejść w płaszczyznach co właśnie jest widoczne w tylnej części szyi i zuchwie. Fajne ciuchy i wlosy poza sztywnym i dziwnie cienkim kolnierzykie.

 

Mimo wysztko spoko b o babki są ciężkim tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację. Próbowałem to ratować, ale to jednak nie to. Raczej to co tutaj nie gra to duże oczy, nie trafiłem w koncept i wygląda karykaturalnie. Za długo też na tym nie siedziałem bo tylko parę godzin, także nie ma straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności