Skocz do zawartości

Living Death : Harold


Petrik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Petrik, jeżeli jelita zrobiłeś loftem to napewno skalowałeś co pewien kawałek. Proponuję Ci więc skalować na pewnych odcinkach tego jelita tak aby patrząc z góry można byłobu wyobrazić sobie przekrój elipsy. Jedny słowem poskaluj sobie na jednej płaszczyźnie a nie w przestrzeni. Może wówczs będą bardziej przypominały jelita...

Powodzenia[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skalowalem co pewnien kawalek, tylko mialem 2 spline\'y (okregi) z roznymi srednicami i dawalem je na przemian jako shape.

 

 

\" Proponuję Ci więc skalować na pewnych odcinkach tego jelita tak aby patrząc z góry można byłobu wyobrazić sobie przekrój elipsy. Jedny słowem poskaluj sobie na jednej płaszczyźnie a nie w przestrzeni. Może wówczs będą bardziej przypominały jelita... \"

 

yyyyyyy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie

jedyne do czego można sie przyczepic to ten flak :P jakbyś zrobił jeszcze jakies inne elementy wystające z tej szpary, a samą szparke bardziej poszarpaną to by to cool wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petrik, a oko? Skąd wziąłeś źrenicę?....bo ja nieźle się naszukałam i nawet malowałam aż w końcu zrobiłam ze zdjęcia. Oczywiście dużo musiałam poprawić w Photoshopie...

Główka ma uroczy klimacik! Wierzę że ta krewka jest taka czerwona bo płynie!!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne ale faków powinno byc wiecej oo i jeszczee powinny ociekac krwią i rana mogła by byc nie z przodu a z boku i nie rana lecz kawałek ciałą którego braku na skótek...... ( na jakis tam uboczny skutek ) , No ale wogóle jest wypasik na maxa , powarznie super to wyglada ,[piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności