Skocz do zawartości

Living dead: Lady Venom


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ręka ogólnie jest dobra, palce odpowiedniej długości, ścięgna uwidocznione. Tylko te palce są trochę za płaskie, albo mi się tak zdaje [hmmm]

A tak na marginasie to model lady V jest superancki! Tylko te piersi są za wysoko i za małe :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak jeszcze troche za krotkie palce, jak myslicie? Nad cala reka nie bede pracowac bo bedzie w 100% zakryta (moze nawet ja usune zeby nie spowalniala pracy).

 

ps: jak zrobic te rekawy widoczne na rysunku? jest jakis program do generowania faud (i nie mam na mysli tu noisa:))

 

 

19.jpg

 

Edit: zapomnialem wstawic pliku[piwo]

 

[Edited on 13-4-2003 by aNdREa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytajcie mnie czemu te wlosy z tylu nie opadaja swobodnie ale sie \"dopasowuja\" do szyji bo sam nie znam odpowiedzi:mad: We viewporcie wszystko jest ok. Ponawiam pytanie co do rekawow: czy jest jakis plug do generowania faudow na tkaninie? Czy np. SimCloth sobie z tym poradzi?

 

 

20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest fajnie. :)

 

Mam tylko 2 uwagi:

1) Popracuj nad biodrami - bo ogólnie wiekszość kobiet je ma - zwróć przy tym uwagę na linię łona

 

2) Postaraj się dobrze połączyć punkty zbieżne na twarzy (łączące połowy) a unikniesz tej dziwnej pionowej linii

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No praca jest doibra nawet bardzo dobra i jestem zszokowany twymi postepami , ale zauwarz ilke jeszcze ( jak chcesz zeby było dokłądnie ) ile jeszcze musisz nadrobic , ile ma błedów , ciało lekko nie foremnie przy tyłeczku , i dłoniemi sie nie podobają nie obraz sie ale są to dłonie hmm trola krutkie i palce nie foremne , nie widac ukłądu kostnego , przy palcech a miło by bylo taki szczegulik ujzec ale wierze ze praca jeszcze ma wiele do przeróbek wiec nie pekaj i twórz i modeluj wierze ze ci sie uda powalic wszytskich szczeki az po kostki u nóg hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz gdzies pisalem postac jest caly czas w 2 czesciach wiec linia na srodku jest standardem. Nogi sa w wesji beta, bede nad nimi jeszcze pracowac. Dlonie...postaram sie jeszcze je poprawic (rowniez uklad kostny).

Dzieki za slowa otuchy i konstruktywna krytyke, booms - wielkie dzieki za odpowiedz na moje pytanie

W kazdym razie na pewno sie nie poddam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że moja rada dała pewnie niewiele ale sprawdź sobie tutoriala do reactora dotyczącego symulacji tkanin (taka zasłonka na oknie)...

 

No i oczywiście mamy nadzieję, że się nie poddasz i będziesz walczył do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haah dawno nic se nie komentowalem tu :P i sie tera uzbieralo :D no to tak ...1 zastanawiajaca sprawa to to ze z bezkrztaltnej masy ktora nazywales facjata :P przeszedles odrazu do calkiem niezle wymodelowanej mordy !! nichce nic sugerowac ale..jak juz zaczynales nowy model to mogles to zasygnalizowac !! bo to napewno nie jest przerobiona ta stara facjata !! .. a wiec dalej ... te cycki ... ja radze ci na poczatek wziasc pod uwage ze one beda tak scisniete i podniesone do gory ( przez ten cyckonosz ) tak wiec nie wiem jak to masz zamiar poprawic ?? rece ... rece to sa chyba jakiegos gornika !! co nie ocinal pazrow :P no i zapomniajez ze ta szmula musi mec miednice ;D bo wyglada tera jak wywloka jakas ... podumowujac to mi sie to nawet podoba !!!! tyle ze te wczesniej wymienione sprawy sa do wyjasnienia ;D pozd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

hmm, wszystkie laseczki ktore tutaj robicie maja takie cycki jakby mialy tam pol silikonu. Dziewczyny nie maja raczej wtak wielkich cycow jak eee krowy :D. Za duzo chyba filmow z pamela andreson :).

Chyba ze to juz w cyckonszu to hmmm, i tak bym zmniejszyl :).

 

 

pozdoriwnia pracuj dalej uda sie pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem wyzej booms a mialem na mysli boowa, sory za pomylke

 

Originally posted by maciekazazel14

...1 zastanawiajaca sprawa to to ze z bezkrztaltnej masy ktora nazywales facjata :P przeszedles odrazu do calkiem niezle wymodelowanej mordy !! nichce nic sugerowac ale..jak juz zaczynales nowy model to mogles to zasygnalizowac !! bo to napewno nie jest przerobiona ta stara facjata !!

napisalem w 1 poscie: \"Ogolnie to chyba dochodze do wniosku ze ta twarz zostawie sobie na zrobienie jakiegos upiora a zaczne od nowa\". A tak nawiasem mowiac ta twarz jest przerobka tej starej (wywalilem caly dol, a gore troche zmodyfikowalem). Nie wiedzialem ze to moze wzbudzac podejrzenia:)

 

 

booma: szukalem tutkow ale cos nie moge znalezc, jeszcze poszperam.

Cycki troszke \"scisne\", zobacze jak bede przymierzac sie do tych \"cyckonoszy\"

Same cycki robilem tak zeby wygladaly dobrze bez tych \"szelek\".

Co do wielkosci to po prostu wzoruje sie na oryginale:)

 

Edit: pazury na rysunku tez nie sa male:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ladne, nawet bardzo, ale moje zastrzezenie kierowane jest tylko do calosci, hmm uwazam ze praca jest bardzo ladna itd itp pod wieloma wzgdleadami ale wygada jak zerznieta z tutoriala ktory jest zamieszczone na 3dtotal.com - wszystkim polecam ta stronke jest cool. Rozumiem ze mozna pewne modyfikacje wprowadzic, ale dobrzeby bylo aby cosik samemu wymyslec :) Powodzenia .. i przepraszam, ze sie czepiam :) \"Kazdy jest dobry w swoim fachu, nie wazne jak i kiedy i gdzie go wykonuje \" POWODZENIA @!@:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie. Hehe, Blood, rozwiazales moj dylemat pomiedzy czerwonymi a czarnymi:)

NeZik: chyba dalem za mocny hair-light i dlatego to powychodzilo takie swiecace.

Pablo: gdzie znajde ta opcje bo to moje pierwsze wlosy i nie znam jeszcze dobrze Shaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze update, czyli narzedzie zbrodni. Jakby co to sa tu 4 rendery a nie 1:) Na gorze, na tej koncowce bedzie jeszcze ta demoniczna czacha widoczna na referencji. Teraz ide sie relaksowac przy szkle[piwo] Wszelkie uwagi co do kosy mile widziane (szczegolnie ostrze mi nie odpowiada).

 

Edit: na tych lancuszkach tez cos bedzie wisiec prawdopodobnie jakies czaszki.

 

 

kosa1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności