Skocz do zawartości

Sceny 3d: różne lokacje


fidelpatcha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wenecja nawet niezła tylko przepalona i można by przybrudzić textury tu i ówdzie. Druga pracka nie ciekawa, brak klimatu (który pewnie chciałeś osiagnąć) i zbyt mało kontrastowe (może by pomyśleć o dodaniu deszczu ?)

w hobbickiej chacie kuleją materiały niestety i oświetlić można by było inaczej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak ogladam takie prace to zaczynam wątpić w siebie! Ta wenecja po prosto cool! Tylko jakby jeszcze na ścianach byly odbłyski od wody.

A w shire ten pagórek tak jakoś się ostro kończy, jakby się urywał.

Ale ogólnie Zajefajne! Tak 3maj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak jak powiedział nielot, jeszcze gdyby to był max 4 to ok, ale 2 to dużo na mało ;] jeszcze kinetix za tamtych czasów robił maxa :D

ostatniemu obrazkowi niewiele brakuje do realizmu, nawet nie wiem jak to się stało, ale bardzo fajnie wygląda, troszkę lepsze shadery, oświetlenie i drobna post prosukcja w psie i będzie stała norka hobbita jak żywa ;]

w wenecji brakuje kaustyki i radiosity, no ale poczekamy z tym do zmiany softu :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobaja mi sie, zwazywszy ze robione jeszcze na maxie 2 :D

W wenecji cos mi sie nie podoba ta woda, woda powinna byc bardziej niebieskawa i moze powinny byc wieksze fale i bardziej gladkie.

W ulicy bardzo podoba mi sie klimat, ale brakuje jakiegos punktu nad ktorym moznaby skupic uwage.

A w ostatniej pracy podoba mi sie wszystko ;) no moze poza tekstura cegiel i tekstura drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jazda max 2 łaaaaaaaaaał wcale sie nie dziwie ze te pracki sa kanciaste zmniej soft polecam 6 albo 7 aha a jakiego masz kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie uwagi.

Ostatnimi czasy udało się zainstalować Maxa 5 , więc liczę że uda się poprawić te pracki... tylko trzeba jeszcze wyczaić wszystkie możliwości... a przejście z 2 na 5 to ładny szok.

A co do mojego kompa - to mocno wstydliwy temat - Duron 1.6, Riva 2 , i 64 Ram (ale to opcja awaryjna - po zjaraniu poprzednich 128)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności