Skocz do zawartości

Która wersje wybrać?


Kubek_t

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Chciałbym zacząć się uczyć obróbki 3d w 3DS MAX. Możecie mi doradzić którą wersję wybrać, aby nie była dla mnie za trudna? Widziałem wersję 6.0 ale była strasznie skomplikowana (jak dla mnie), nie mogłem sie w tym połapać. Czy 5 jest prostsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak poszperasz po archiwalnych numerach "Computer Arts" to znajdziesz demo maxa 5, trial 6 też gdzieś jest, więc możesz popróbować. Co do skomplikowania to nie spodziewaj się że inne wersje są mnie czy bardziej skomplikowane. Myślę że nie ma większego znaczenia z którą wersją startujesz, ja pracuję na 6 i nie narzekam :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne wersje to nie sa stabline? ja od 2 lat robie caly czas na 5 i ani razu nie mialem z nia problemu. I nie mam zamiaru przesiadki na razie na nowsza wersja.

 

pozdr

dla mnie roznica w plynnosci maxa 5,6 a 7 jest taka jak miedzy trabantem a ferari poprostu wszystko mi dziala plynniej i szybciej moze to tylko tak u mnie .Max 7 i 6 chyba sa kompatybilne ze soba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadzasz kubek_t, jak ja zaczynałem to jakoś wpisałem na google tutoriale 3ds max, coś tam wyskoczyło zrobiłem jeden, drugi, trzec... dziesiąty... później zaczołem robić swoje pracki i tak jakoś się pociągneło.

 

PS: nie ma żadnego sproszczonego interfejsu, w żeczy samej maxik tak jak wszystko nieznajome sprawia wrażenie groźnego lecz jest łagodny jak wilk :). Powodzenia w dalszej pracy. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności