Skocz do zawartości

Zjazd do Wroclawia


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

nom, to wszystko jasne :D

w moim przypadku jeszcze zostaje nierozwiązana sprawa noclegu/pociągu. Ostatni autobus na wojnów jedzie koło północy, awątpię byśym się wyrobili :D Dlatego prawdopodobnie pojadę bezpośrednio pociągiem do domu. To jednak stwarza problemy, bo pierwszy pociąg jedzie koło 5 rano, pfff... :D jednym słowem LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja nie przyjde i nie krece glupio mi bo sie bardzo udzielalem przepraszam ale coool wyjazd mi sie trafil, wypijcie moje zdrowie, pokazcie foty ze spotkania na forum i z gory mowie ze na przyszlosc sie pisze. jeszcze raz sorewicz.

ps wypijcie moje zdrowie...

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie mnie teraz nie bedzie na zjezdzie

teraz nie sciemniam tylko ze akurat zachorowalem:(:(:(:(:(:(:(:(

na serio od wczoraj sie fatalnie czuje !!

mozemy zrobic kiedys indziej zjazd:(:(

sorki za zamieszanie

mozna kidys indziej za tydzien....

jeszcze raz wielkie sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pogłoskom meeting się odbył ale frekwencja okazała się mało powiedzieć niezadowalająca :) Otóż o 18:30 pod pręgierzem we Wrocławiu znaleźli się:vorek, rowr i tweety, czekaliśmy jakieś pół godziny na resztę i po niedoczekaniu się nikogo poszliśmy w siną dal :D Na pierwszy ogienń poszła PracoFnia (świetna knajpka, podziękowania dla pewnej mojej nieocenionej przyjaciólki za namiar :-) Wypiliśmy conieco i pomaszerowaliśmy do Altany (o ile mi się nazwa nie pomieszała) tam wypiliśmy więcej conieco i poszliśmy na Świdnicką żebrać o nowy soft (będzie fotka :D) W sumie rozeszliśmy się po 22 :)

 

Tematów poruszanych było mnóstwo i niektórych nie wypada publicznie cytować :D ale głównie oscylowały wokól max3d i 3d ogólnie.

 

Szkoda Nielot że nie napisałeś że Cię nie będzie nieco wcześniej ale nic, choroba to choroba, jesteś usprawiedliwiony :D Ale co do reszty którzy się deklarowali i nie przyszli to wymyślaliśmy tak surowe kary że strach :D

 

Fotki będą jak wywołam film (Zenit rulez :) ) umieszcze je w tym wątku.'

 

Ok, spać mi się chce, reszte zostawiam do dopowiedzenia tweet'iemu i rowr'owi

 

Żałujcie że was nie było :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze ja tez nie z okolic a bylem. napisze cos rano bo teraz mi sie literki zlewaja ale zabawa byla przednia tylko byl jeden minus pani w pracowni nie chciala powiedziec co brala a ja chce to samo :D

troszke przykro ze tyle osob nie bylo ale coz (pozdrowienia dla organizatorow)

haha i alkochol nie jest potrzebny do dobrej zabawy "lipton"rules :D

jak beda zdjecia napisze cos wiecej bo mi sie teraz nie chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam że trzy razy przechodziłem obok vorka upewniając się, że to na pewno jego avatar (ten ze światłomierzem) bo za cholere nie byłem pewien. potem pojawił się rowr (patrz avatar rowra) i już wiedzieliśmy z kim mamy do czynienia. no a potem to czekaliśmy i czekaliśmy i czekaliśmy i czekaliśmy i ... nic! jednym słowem żałujcei że was nie było bo działy się różne rzeczy (rowr ale z tym pejczem to trochę za mocno!). do zobaczenia na next meetingu (chyba już niedługo)

ps:

nielot007 i salvator: jesteście usprawiedliwieni co i tak nie zwalnia was z odbycia kary. w najbliższych dniach zgłoście się do rowra, on wam wychłos... yyy... wymyśli karę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety, a co ja niby teraz robię jak nie żałuję :D

jeszcze raz przepraszam wasz wszystkich a w szczególności rowra(mógł być zdezorientowany :) za to że nie mogłem przyjechać. W ostatniej chwili wyskoczyło mi coś, czego po prostu nie mogłem ominąć :/ troszkę też chory jestem... ale narazie tylko 39*C więc nie jest źle:> mam nadzieję, że dobrze bawiliście się na meetingu który wymyśliłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności