Skocz do zawartości

Living dead: Hand of Thanatos


Blooddragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Do ostatniej bitwy przyłączyłem się trochę późno, ale mam nadzieję, że tą ukończę w terminie.

 

 

Tło historyczne modelu:D

 

Odległa przyszłość. Jakaś planeta, niekoniecznie ziemia, pogrążona w wyniszczającym konflikcie zbrojnym. Jedna ze stron chcąc produkowac więcej woja, mniejszym kosztem postanowiła zbudować działo samobieżne zainstalowane w korpusie przywróconego do życia stworzenia, będącego daleką

mutacją obecnego nosorożca. Stworzenie będzie stymulowane poprzez układy elektryczny i hydrauliczne, a wnętrze jego klatki piersiowej (bebechy nie sa mu już potrzebne) zajmować będzie luk dla załogi. Załoge stanowić będą także nieumarli zcaleni fizycznie z \"maszyną\". Aha i to bedzie duuże ]:-)

 

Mam nadzieje że uda mi się to zrobić, trzymajcie kciuki, łatwo nie bedzie:)

 

aha no i czy moge takie coś robić? (to do moderatorów:))

 

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh, dzięki, najważniejsze to nie stracić zapału!:)

 

główkę robie wytłaczając krawędzie [standardowo toturial Joanny D\'arc:)]

 

a co do łaczenia to mózg stworzenia będzie pełnił nadal funkcję sterującą, będą tam kable różne podłaczone, dolna szczęka będzie do lufy przynitowana. [chociaż ten mózg byłby punktem nefralgicznym Tanatosa... jeszcze nad tym pomyśle]

Ogólnie głowa ma jedynie działać na morale przeciwnika, ponieważ Działo potrzebuje jedynie nóg:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta paszcza ma być tak specjalnie rozerwana na pół, widać że zawias szczęki jest oderwany

 

no chciałem takie duze to działo zrobić zeby zaznaczyć wielkośc stwora:) teraz ciężko to już bedzie zmienić

działo najwyżej urozmaice- zamienie lufe na jakąś tesle albo coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

OTO NAJWSPANIALSZY TOTURIAL JAKI KIEDYKOLWIEK został STWORZONY, PRZEKAZUJE GO, WSZEM I WOBEC, BY MÓGŁ SŁÓŻYC WAM I PRZYSZŁYM POKOLENIOM ;p

 

http://www.3dtotal.com/ffa/tutorials/max/joanofarc/joanmenu.asp

 

tada:)

 

a co do działa to jeszcze pomyśle,

na szkicu nie wygląda tak źle, a jest on referencją tej głowy i tej lufy, myślę że wielkość działa będzie można określić dopiero pod koniec:)

 

dzięki wielkie za opinie! Jeśli naprawde aż tak fatalne jest to działo to je zmienie.

 

[Edited on 4-4-2003 by Blooddragon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nu box:D, to początek prowadnicy lufy, nie wiem jak sie to fachowo nazywa, w każdym razie lufa bedzie po tym jeździć:D

kurcze teraz chyba zrobię działo (to na plecach) a potem przez plery będe sie kierował na dół

przszło mi do głowy że mózg ma zerwany rdzeń...:) trzeba będzie wykombinowac coś zastępczego:)

 

...boje sie texturowania...[boje się]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie:) piszcie jak coś nie tak bedzie:)

 

wszystko bedzie tak jak na rysunku. działo ograniczy sie do tej bryłu, reszta będzie już żywa (no, nieumarła;P)

będą tylko jakieś pompy i kable dla bajeru, aha i tylnie stopy będą matalowe, bo muszą sie dobrze zapierać podczas wystrzału:)

 

kurde nie wiem jak wybajerować to działo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie THX :)

 

no próbuje je jakoś wycackać i wybajerować. Ma to być broń z przyszłośći i ma być baaardzo duża, średnica lufy sięga na oko 1 metr:D

hehe mozę to bedzie działo jonowe albo coś, narazie wygląda jak połączenie monitora z lodówko-zamrażarką;P

 

te rurki to system chłodzenia, zeby nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

ale musisz w takim razie zrobic jakies widoczne zawiasy, zamki, rygle ktore by trzymaly to dzialo - aby bylo wymienne - bo jak masz zamiar zrobic druga wersja potwora to musialbys rowniez zmienic czaszke - w koncu nie da sie znalezc dwoch takich samych zwierzakow (chyba ze to byly klony) :)))))))))))

 

ps. te rurki moim zdaniem sa zbyt cienkie - jesli maja byc tak wyexponowane to wystarczy przelatujacy komar aby je zerwac :))

 

ale fajne fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no ale głowa będzie jeszcze połaczona z lułowiem, więc działo będzie sie wymieniać wysówając je do tyłu, z paszczy. wymienna będzie tylko ta część z rurkami, podstawa jest zamontowana na stałe:)

no moze zawiasy troche je urozmaicą;)

 

rurki zmienie, wogóle misie nie podobają

 

niestety na dzisiaj to koniec ide na impre, może w niedziele uda się coś dorobić

 

pozdrawiam[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wow] this one rocks my world

jak ta pracka nie wygra to ja nie wiem co ja przebije.... az sie boje pomyslec[boje się]

trzymaj tak dalej a grand prix jest Twoje, przy takim modelowaniu mozemy sie martwic tylko o ew. nieumiejetnosc teksturowania, ale na pewno sobie poradzisz, wspolczucia przy Unwrapowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee no raczej nie wygram:( ale moze uda mi się wyróżnienie zdobyć:) fajnie by było....

no ale pokolei

 

Sharp: zaraz dam rendera siatki, najpierw działo

 

SID : hehe

 

Crash: wiesz, ja nawet nie myśle o unwarpowaniu, bo koszmary w nocy bede miał:D

 

Tera mniej robie bo musze wypracowanie z !! polskiego napisać !!!!!!

 

tylko troche nad działem sie zastanawiałe, jakoś nie mam pomyśłu, teraz stwierdziem ze to jakiś miotacz energii bedzie i zrobiłem takie cos z chłodzeniem:))) to jest zupełnie niedopracowanie, chce tylko wiedziec czy w dobrym kierunku ide, to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności