Jump to content

Boss91

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About Boss91

 • Rank
  Member
 1. dzięki wielkie za rady.. zrobiłem retopo i dokończyłem rzeźbić na zretopologizowanej (tak sie pisze? ;) ) siatce.. następne sculpty będą na nowej bazie.. kobitka:
 2. tr3buch: zamieszczam base-mesha.. nie starałem się o zbyt piękny rozkład siatki. bryła może być podręcznikowym przykładem jak nie należy modelować, ale chciałem szybko zacząć sculpt ;)... następne base-meshe już będą porządniejsze. Zagęściłem w miejscach gdzie potrzebne jest dużo poly do szczegółów.
 3. Witam Idąc śladem innych użytkowników postanowiłem zbierać moje prace w jednym wątki.. Bardzo was proszę o opinie i pomoc. Chciałbym się podszkolić w rzeźbieniu, a sporo wymiataczy zagląda na to forum ;) Na początek pierwsza głowa: animacja głowy: oraz ucho:
 4. To mój pierwszy sculpt, który zaczyna przypominać człowieka, jednak jest dużo niedoskonałości.. Mam nadzieje że z waszą pomocą uda mi się go poprawić, bądź też nabrać wiedzy, żeby następne były lepsze.. Bardzo prosze o komentarze.. wzorowane na:
 5. Witam- chciałbym także wziąć udział w pojedynku na samochody ze starszych lat- samochód jaki chciałbym zrobić to vw passat b3- kombi.. Komu należy to zgłosić? a może w wątku na forum?

 6. czy ktoś wie gdzie można zobaczyć ten film w kinie 5D? Czy jest jakieś na śląsku?
 7. http://webdesignledger.com/tutorials/27-useful-logo-design-tutorials-and-tips Tutaj jest 27 przydatnych tutoriali odnośnie tworzenia logo
 8. Takie trzy do portfolio.. co poprawić? :) blender & yaf'a'ray.. bez post pro
 9. Po długim czasie siedzenia nad tym tracę obiektywizm :] myślę że to już koniec.. soft: blender, yaf'a'ray.. Pozdrawiam
 10. Mógłbyś się troche pochwalić jak zrobiłeś ten materiał świateł? Jak wygląda bump i wogóle.. bo jestem bardzo ciekawy :) chyba że to jest chronione jakimś patentem :D
 11. Pracuję nad wnętrzem.. mówcie co sądzicie:
 12. Pracuje i pracuje :) Narazie przymiarka do lakieru.. komentować :P
 13. Pracuje i pracuje :) Narazie przymiarka do lakieru.. komentować :P [/img]
 14. Bump rzeczywiście był wklęsły ;] drobne przeoczenie.. Co do twojej pomocy-ogromnie mi się przydała- dzięki wielkie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy