Jump to content

Murshtin

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Murshtin

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Bydgoszcz
 1. Bardzo wiele mi pomogłeś, ale muszę Cię poprosić ponownie o pomoc. Mam pewien problem. Wszystko jest w porządku, aż do ostatniego zdania w punkcie nr 7. Otóż nie da się przyłączyć/przeciągnąć (Mam polską wersję Cinema 4D :/) "Globalna matryca" na obiekcie, który wisi do "Pozycja punktu" na dodanym na środku punkcie w XPresso. Myślę, że zrozumiale w miarę wytłumaczyłem, ale jeśli nie to jeszcze inaczej to ujmę: Nie mogę utworzyć połączenia między Point i Cube. Po prostu przeciągam, a to nie łączy się.
 2. Wielkie dzięki za pomoc. Czekam na screen'y. :)
 3. Nie mogę sobie poradzić z użyciem hinge'a w tej sytuacji - nie wiem dokładnie do jakiego elementu, prócz napisu przyłączyć hinge'a w jego ustawieniach. Jako obiekt A ustawiłem null przyłączony do tekstu. Co ma być obiektem B w tym przypadku? :P Czy mógłbyś wyjaśnić mi mniej więcej jak to wykonać?
 4. Witam. Piszę do Was z problemem. Otóż w C4D R13 Studio mam wykonaną linę w ten oto sposób: Moje pytanie brzmi: Jak zrobić tak, aby po odtworzeniu animacji obiekt (dokładniej tekst) spadał w dół, były do niego przyczepione luźno dwie liny, a kiedy one staną się naprężona obiekt zatrzyma się razem z linami? Taki jakby skok na bungiee na całkowicie nierozciągliwej linie. :) Proszę o pomoc Pozdrawiam
 5. Już bawiłem się tymi opcjami antialiasingu, robiłem wszystkie kombinacje, ale niestety przynosi to tylko minimalnie zauważalną różnicę. Małe obiekty oraz tekstury wyglądają lepiej, nie ma już tak widocznego ziarna, ale przy dużych powierzchniach i teksturach przy których podczas renderingu "idzie" duża krecha wyglądają tak samo. :[ Dziwne, że tak mało osób spotkało się z tym problemem.
 6. Witam. Mam problem w Cinema 4D R13 z mipmappingiem. Otóż nie wiem jak mam go uaktywnić/włączyć. Mam przykładowo taką scenę, a render wygląda :/ tak:
 7. Dziwne. W tytule napisałem "kątem", a w treści "kontem". To pewnie z tego pośpiechu. Co do problemu, to wiem już, że chodzi o mipmap filtering, dzięki za informacje, ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania takiego problemu. :( Mam nadzieję, że ktoś będzie potrafił mi pomóc.
 8. Witam. :) Zwracam się do Was o pomoc w pewnej sprawie. Otóż renderuję scenę i kiedy obiekt znajduje się pod dużym kątem tekstury wyglądają nienaturalnie, zniekształcają się. Sam nie wiem jak mam zapobiec temu zniekształcaniu. W załączniku umieszczam screen pokazujący w czym tkwi problem. PS.: Program, w którym pracuję to Cinema 4D R13. Liczę na Waszą pomoc. :)
 9. A czy przestawienie na DX9 nie zmieni nic oprócz tych linii? (np. jakieś mniejsze możliwości, ograniczenia)?
 10. Witam! Zakładam ten temat ponieważ mam problem a właściwie to problem i pytanie. Jak usunąć te ukośne edge's na modelach? Jakaś opcja jest przestawiona, a ja za Chiny nie mogę jej znaleźć. [ATTACH=CONFIG]82215[/ATTACH]
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy