Jump to content

em_ch

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

About em_ch

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Szczecin
 1. czas na kolejny post! Ostatnio postanowiłam wziąć się za swoje umiejętności malarskie i opanowanie bryły. Z tym zawsze było cienko u mnie. Takie na rozgrzewkę, poniżej refka na światło i pierwotny szkic: Caravaggio - Dawid z głową Goliata no i parę szkiców:
 2. Poprzednia praca strasznie mi się podoba! Kupiłabym sobie taką figurkę dla ozdoby biurka. Tak sobie przeleciałam szybko przez Twoją teczkę i muszę powiedzieć, że podoba mi się kierunek w którym idziesz, na początku to trochę kiczem zalatywało, no ale ostatnie prace już super! :)
 3. cześć! Kiedyś miałam tu teczkę, ale zaczynam od nowa :) Taki misz-masz: gdyby ktoś był ciekaw, to więcej na tumblr behance najwięcej bólu zawsze sprawia mi zabawa z kolorami i wyciąganie głębi w obrazkach, wszystko mi się wydaje zawsze ultra płaskie :f
 4. szkicowniki. nooo, ja bym tyle nie czekała, do czerwca to się może wszystko pozmieniać ;p
 5. osoby ze Szczecina i okolic, które mają ochotę trochę porysować, mogą wpaść do klubu Elefunk (XIII Muz) na wieczorne rysowanie. w czwartki o 20:00, zawsze jest modelka, zwykle co 10min zmiana pozy, fajne światło "studyjne". póki co wejście jest za friko i jest bardzo przyjemnie, tylko z uporem maniaka puszczają nam jedną zapętloną płytę seana paula. więcej info tutaj, na ich fb: elefunk
 6. o, no już już, piszę: nie wiem czy dobór fontu jest trafny. co to jest? charlemagne? może jakiś bezszeryfowy bardziej się sprawdzi? jest dużo stronek, które zbierają do kupy naprawdę dobre darmowe fonty, poszukaj, np. tutaj albo tutaj. no i adres strony to lekka porażka, jest nieczytelny, za blisko krawędzi i tak "rozpycha", no i jeśli chcesz już się bawić w zmiane wielkości liter, to musisz być zdecydowany i musi być widać, że to była Twoja decyzja, a nie błąd. bo tutaj różnica między dwoma wymiarami jest za mała, nie ma kontrastu, jest takie wymemłanie. jak kontrast, to zdecydowany, DUŻE/małe, a nie LEkkoWiększe/mniejsze. ale akurat adres strony ma być informacją, a nie jednym z głównych elementów, więc zostawiłabym wszystko w jednym mniejszym stopniu pisma i przede wszystkim wymieniła na czytelny font. no, to chyba tyle. douchebag mode: off :d a sama ilustracja bardzo mi się podoba. ząbki ma świetne.
 7. duuużo detalu, szkoda, że nie odpuściłeś w niektórych miejscach, bo tyle się dzieje w każdym zakątku pracy, że zupełnie nie wiadomo na czym oko zawiesić :)
 8. Karolkełe, jak masz okno szybkiej odpowiedzi, to tam jest kilka ikonek, wybierasz 'insert image' i magia działa :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy