Jump to content

Recommended Posts

Cześć :)

Piotrek jestem, zapraszam.

Proszę o konstruktywną krytykę.

Na początek coś starszego i kopara.

kopara+1.jpg

11.12.2012.jpg

Świetne dawaj więcej. Szczególnie concept przekonuje ilością informacji. Pozdrawiam ziomala z tarnowa;)

@ Urbanboogie - dzięki, pozmieniam może jutro, dziś sen mnie woła :)

@ Lucek - dziękuję i odpozdrawiam :)

jeszcze z wczoraj: (z ref)

13.02.3.jpg

13.02.jpg

swietne rysunki ale okręgi nie są w perspektywie

rysując koła używasz zaznaczenia a później transform i perspective?

~Tiem - szczerze takie rysunki zajmują mi dużo czasu a głównie chodzi mi o walkę z perspektywą + kreska i grubość lini, więc staram się upraszczać co widać po jakości. Ten "cień" lepiej pokazuje co narysuję, tak mi się zdaje.

~tr3buh - tak i tak zmagam się z tym właśnie, te które mogę staram się robić odręcznie :)

15.1.13+1.jpg

17.2.2013.jpg

Masz do tego jakieś podszkice ręczne czy wszystko jedziesz w PSie?

Bo masz czasem skomplikowane bryły, ciekawi mnie jak je ogarniasz.

~gutekfiutek - do kopary robiłem szkice koncepcyjne na papierze, ale tylko aby wiedzieć co narysować, nie skanuję. Jadę w Psie jak leci :) staram się narysować dokładnie, czego nie widać to z refy albo z bani i do przodu :) np. tutaj 85% z jednej refy, szyny, podest i mechanizm dźwigara z bani.

~Kyrie Eleison, miło mi to słyszeć, jednak to tylko linie w perspektywie, i choć nie wydaje się trudne, to zabiera mnóstwo czasu, pozdrawiam :)

19.2.2013.jpg

~tr3buh - dzięki Ci serdeczne za ten link, faktycznie jest tam stuff taki jak mówisz ;D

odp: nie i nie :)

jetengs:

20.2.2013.jpg

20.2.2013+2.jpg

O żesz Ty... zmień miniaturę bo, aż się nie chce w nią klikać, a w środku przecież takie cukierki.

Silniki świetne. Ze zdjęć były czy z głowy? Jak ze zdjęć to fajowo, a jak z głowy to miazga na całego.

Będę tu zaglądał.

Pozdrawiam,

AQ

wg mnie idealne koncepty, tak jak wyżej tr3buh zapodał link do quake co jest dobrym przykładem, ludzie od 3d nie mieliby problemów z ogarnięciem modelu przy tego typu szkicach... świetnie tym bardziej jeżeli faktycznie te wszystkie ładne linie robisz w PS, powinieneś ubiegać się o posadę concept artysty

~Coyote - dzięki :)

~asdaq - z ref naturalnie, nauczę się rysować to pocisnę z głowy :) różnie to bywa, jak czegoś nie widać to jadę z bańki.

~Rotcore - dziękuję za ciepłe słowa, lecz trochę jeszcze wody upłynie zanim to się stanie, dużo nauki przede mną :) wszystkie w psie, tylko kopara w Painterze na próbę, nie trawię go jeszcze ;P

jetpack z ref:

21.2.2013.jpg

Kurde, patrzę i nie wiem co o tym myśleć, wygląda jakbyś robił takie rysunki od zawsze i miał już ładne doświadczenie w concept arcie. Lem też twierdził że jest jeden, ale Ruscy wykryli że stoi za nim cała szajka! Z Tobą może być podobnie!

@Urbanboogie - hehe :D nie martw się, jestem sam, a ruskich się nie tykam ;D dzięki za miłe słowa, w zamian lekkie podejście w stronę zamków, inspirowane... drewnem ;]

05.03.2012+.jpg

Dobre to. Wg mnie niepotrzebnie wszędzie pokazujesz kontur belek, przez co faktycznie wygląda jak zrobione z zapałek. Wystarczyłoby zasugerować dany materiał w kilku miejscach, a reszte dopowiedzieć walorem.

Pytanie: Ile czasu zajęło Ci wykonanie ostatniego arkusza?

Pozdrawiam,

AQ