Jump to content

PeterK

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PeterK

 1. ~Yarosh: dzięki :) Razem z najmłodszym bratem marzyliśmy pewnego wieczoru o grze.. ;D dużo fajnych pomysłów, inspiracja nie mała więc zrobiłem pierwszy rzut tego "projektu", za niedługo znajdzie się więcej :) Enjoy :
 2. "Docking request accepted, prepare for cargo scanner procedure" + S&S - Flying-bug like creatures, enjoy :)
 3. Witam po ekhm.. małej, wybaczcie, przerwie :) Zakopałem gdzieś teczkę hehe ;D nie chcę wrzucać starszych, będę się starał na bieżąco coś wartego podzielenia się z wami wklejał. Aby nie przedłużać, coś na ząb: Pozdrawiam :)
 4. Witam po małej "przerwie", upkuję ostatnimi wypocinami :) ~KaliditusZalidiety - dzięki piękne za gwiazdy :) ~polka dot - dzięki za komentarz, walczę z tym, ale trudno znaleźć balans pomiędzy tym, co powinno się prezentować jako tako a tym, co znaczone może być paroma plamkami, w końcu pracka jest całością ;] Może w tym upie będzie lepiej, starałem się odpuścić i poszło po jakości ;D ~incasent - dzięki :) Na tegomiesięczny GWC oraz eksperyment:
 5. ~francez - dzięki za miłe słowa, fakt faktem można było ciekawiej to ująć, człowiek uczy się na błędach i to najlepiej ;) ~motyl - dziękuję, organika w drodze, póki co częstuję was metalem ;]
 6. ~COR - dzięki za docenienie walczyłem z nimi jak mogłem hehe. Mógłbyś wyjaśnić tę bryłkę ? ;) ~rosikowski - mnie proszę nie pytaj, sam bym sobie nie dał ;P ~grass - trafiłeś, fajnie buduje się w ten sposób bibliotekę, pozdrawiam i dzięki :) Na GWC, powiem tyle: The Future will be beautiful... welcome to Mechtropolis
 7. ~artki - dziękuję, dokładnie chodzi o jej historię, niesamowita sprawa swoją drogą ;) Dawno nie wrzucałem nic na ruszt, wstyd, dam to co się nadaje z Maja: Mechtropolis na GWC, myślę już nad czymś innym hehe ;)
 8. ~ramalooke - dziękuję, już coś wrzucam. ~coyote - dzięki, choć nie widzę tego w ten sposób hehe. ~pumax - miło słyszeć, dzięki :) ~kamesanin - o, poważna rzecz, dziękuję za docenienie ;] Coś z Egiptu:
 9. Witam po dość długim czasie wyciszenia, nie zanudzam, kolejne podejście do GW Contest - April: Death Knight ~takashmen - z kolorami szczerze mam problem, jak to mawiają najlepiej uczyć się na błędach, dziękuję :) ~em_ch - dzięki piękne za cenną wskazówkę, faktycznie, pieściłem to ile mogłem i przedobrzyłem zdrowo, oceń proszę, czy udało mi się skorygować błąd w tej powyżej :)
 10. \O/ po ekhm.. przerwie ;] ~asdaq - dziękuje wielce za zaangażowanie w temacie i za filmiki, cenne wskazówki :) fakt, pośpieszyłem się z tymi ośmiopaniami, uczyć cierpliwości muszę się ;D ~yarosh - dzięki :) Na marcowy GW contest, reszta na blogu, (klika odpowiedz cicho i cierpliwie prosząc i czekając na konstruktywną krytykę) enjoy:
 11. Witam Cię Ewo :) Ciekawie się zapowiada, do gustu wpadły mi zwłaszcza 3 i gitarra, ale coś z perspektywą jest na moje oko nietakowo, true ? połamania piórek i ołówków ;] No i oczywiście wielki plus za DF ;D
 12. Fajne wychodzą Ci te linearty, zostałem zainteresowany conceptem: "Rough:" - czekam z niecierpliwością na jego wykończenie :) W #29 1szy domek fajnie się prezentuje, podobają mi się Twoje luźne szkice, polecam robić rzuty pod różnymi kontami, co by nie popadać w stereotypy i pracować nad persp. Kolejne podejście do waloru ma krzywoproste ściany? czy to ja mam skośne oko ? :) Pozdrawiam
 13. Wojtek, "smoczo" że tak to ujmę, tzn. bardzo pozytywnie, tylko jak dla mnie ten czerwony pan aż krzyczy, aby odsłonić więcej cielska schowanego za tym skrzydłem :)
 14. ~asdaq - dzięki, zwłaszcza za zachętę, przyznaję ze wstydem, że ostatnio jest mi potrzebna.. ;] masz rację, wezmę to sobie do serca. Naturalnie z ref, w zamian:
 15. Świetna ta okładka, możesz zdradzić skąd czerpiesz inspiracje do tego typu rzeczy, np. do tego plakatu ? :)
 16. ~asdaq - dzięki za wskazówki, zatem teraz Cię zdemotywuję bałaganem, brak czasu i tak się to kończy ;) z wczoraj:
 17. ~asdaq - dzięki wielkie, nareszcie konkretna krytyka ;) owszem, za dużo kresek i może dlatego zajęło mi to około 6h, najdłużej środek, myślę rysując :) ~Sliterin - różnie, zależy od wielu czynników, na przykładzie powyżej ten z lewej i prawej około 1,5-2h, idzie szczerze topornie, ale czas przyjdzie z czasem - tak myślę hehe. ~MacOG - i tutaj dziękuję, faktycznie nie wiedziałem jak to nazwać, do portfolio to nie idzie wiec idc ;) ~WojtekFus - dziękuję :) ~theSZ - dzięki. Zbadajmy przestrzeń, już nie męczę tego dłużej.. ;D
 18. @Urbanboogie - hehe :D nie martw się, jestem sam, a ruskich się nie tykam ;D dzięki za miłe słowa, w zamian lekkie podejście w stronę zamków, inspirowane... drewnem ;]
 19. Prawie jak z zapałek ;)
 20. Witam po małej przerwie, przydałasię :) Back to work:
 21. ~Coyote - dzięki :) ~asdaq - z ref naturalnie, nauczę się rysować to pocisnę z głowy :) różnie to bywa, jak czegoś nie widać to jadę z bańki. ~Rotcore - dziękuję za ciepłe słowa, lecz trochę jeszcze wody upłynie zanim to się stanie, dużo nauki przede mną :) wszystkie w psie, tylko kopara w Painterze na próbę, nie trawię go jeszcze ;P jetpack z ref:
 22. ~tr3buh - dzięki Ci serdeczne za ten link, faktycznie jest tam stuff taki jak mówisz ;D odp: nie i nie :) jetengs:
 23. Dokładnie, coś jakby na walentynki, jednak stawiam pytanie - kogo takim podarunkiem obdarujesz autorze? ;D Gratuluję, zacnie cieszy oko :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy