Jump to content

lollimevire

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About lollimevire

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Pionki
 1. Cześć, wpadłem dziś na prawdopodobnie bardzo banalny problem, ale niestety sam nie po całym dniu walki z googlem nie jestem w stanie dojść jak sobie z nim poradzić. Nie do końca wiem jak to opisać więc dorzucam screena http://s28.postimg.org/qvqvvuf18/Untitled.jpg. Chodzi o to ze po narzuceniu subdivision na obiekt materiały też chcą być "wygładzone", co ani trochę mi nie odpowiada. Pytanie brzmi, jak się tego efektu pozbyć.
 2. Nie ma się co rozpisywać, w końcu się przełamałem żeby wstawić coś na forum. Naszło mnie na samochód ale dziwnym trafem zacząłem od koła. Nie robię z tego jeszcze WIP'a bo nie wiem kiedy się zepnę na resztę. Wiem że brake caliper przechodzi przez felgę, już poprawione. Blender+Cycles
 3. Niby nie, ale tutaj jest dokładnie taki sam materiał jak mój, a efekt wygląda inaczej. Poza tym nawet jak zejdę z 100% białego to efekt nie wygląda zadowalająco Obrazek. No trudno, prawdopodobnie wina leży w studio.
 4. Sam glass shader, podciągnięty tylko kolor na 100% biały, żeby był przezroczysty.
 5. Cześć, mam pytanie typu "co robię źle?" Mianowicie za każdym razem jak chcę zrobić render jakiegoś szklanego naczynia wszystko zaczyna wyglądać dziwnie. Właściwości szkła ma jakby tylko wewnętrzna ściana, a zewnętrzna wydaje się odbijać tylko światło. Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem więc dorzucę fotkę.
 6. Cześć, mam problem z animką mianowicie nie mogę dojść do tego jak wyciągnąć osobne video dla głębi. Ktoś zna może sposób na render czegoś takiego?
 7. Nie ma z tym problemu, jak już ustawisz obiekt jako rigid body active to w jego ustawieniach masz opcję dynamic (wstępnie zaznaczona) więc na zerowej klatce ją odznaczasz i trzymając kursor na niej wciskasz "I" potem przesuwasz się do klatki na której chcesz żeby ruszyła, wstawiasz uruchamiasz ją, wciskasz znów "I" i działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy