Jump to content

Katrin

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

About Katrin

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. skrin z nowego projektu nad którym obecnie pracuje
 2. okazuje się, że keyshocik to cacuszko ;) Test z kamieniem
 3. Właśnie jeszcze moje badanie opcji przed akceptacją jest ciągle w powijakach. Bardziej kopiuję to co inni robią w tutorialach i powoli robię eksperymenty. Backface mam wyłączony, ale właśnie odkryłam, ze najgorsze rzeczy z włosów zrobił mi brush groomturbulence :D (b-g-u) Chyba zrobię od nowa, tym razem bardziej obserwując czy czasami nie powtarzam błędu. Dzięki michalo!
 4. Cześć! Potrzebuję Waszej porady/pomocy :) Dlaczego włosy tworzone przy pomocy fiber mesha tak się spłaszczają lub robią się płaskie "placki" na końcach? Czy moze być to wina rozciągania za pomocą move? (b-m-v) Czy istnieje jakiś magiczny sposób na poprawienie tego, czy po prostu walka od nowa? Dzięki!
 5. #WIP aczkolwiek porzucam, bo za długą miałam przerwę od tej postaci i zabieram się za coś nowego
 6. Jaki progres.. ze strony na stronę widać kolosalne zmiany :D
 7. @keajra to prawda, kiedyś malowałam, teraz dużo rysuję. Czuję, że to ma ogromne znaczenie kiedy zaczynasz rzeźbić :) @Graft racja, tę część trochę za luźno sobie puściłam @JackTheRippy Dzięki :) porównanie do Dishonored mi pochlebia :D
 8. Nowa próba, którą zrobiłam jakieś 3 tygodnie temu. Rzeźba nie przedstawia nikogo konkretnego. Zebrałam kilka referencji na których bazowałam. Starałam się jednak żeby portrecik był stylizowany, nie do końca chcę wchodzić w pełen realizm. Jestem ciekawa Waszej opinii :)
 9. Kolejna próba :) _____ Koncept by Arthur Gimaldinov: https://dxthpu4318olx.cloudfront.net/assets/images/images/000/074/723/large/image.jpg?1397681994 https://www.artstation.com/artist/gimaldinov
 10. Cześć! Od kilku tygodni bawię się zbrushem. Poniżej moja pierwsza próba, a już niebawem kolejne, bo ten soft po prostu pokochałam ;)
 11. Ten portret wygląda naprawdę fajnie, a jeszcze milej ogląda się proces :)
 12. Ostatnio podziwiałam na Behance, a tutaj jeszcze zobaczyłam jaki progres przeszedłeś. Niesamowite!
 13. Dzięki grass! Właśnie to Omen zainspirował mnie najbardziej, ale nie widziałam tych nowych tutoriali. Wydaje mi się, że to rozwiąże wiele moich dylematów :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy