Jump to content

Madison

Members
 • Posts

  187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Madison last won the day on September 14 2006

Madison had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Okolice Warszawy

Madison's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

17

Reputation

 1. To jakieś dziwne jest. Jak jest kwadratowy pixel 768*576 to zaciągnij go do daba i daj na .avi bez kompresji.
 2. Hi. Poszukuję zegarka model casio BP-100 Został wyprodukowany w 93 roku. Tutaj można go zobaczyć http://cgi.ebay.pl/CASIO-BP-100-BLOOD-PRESSURE-MONITOR-WATCH-MANUAL-PDF_W0QQitemZ140148116073QQihZ004QQcategoryZ31387QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Jak macie jakieś info to będzie fajnie. Casio już takich nie ma i na google nie znalazłem. Pozdro.
 3. Witam. Sprawa dość pilna. Mam pytanie, jakie źródłowe pliki zapisu są na systemie smoke i czym się charakteryzują, co zawierają w sobie? Czy jest to coś podobnego do plików combustion czy after effects? Potrzebuję także informacji na temat wersji tego systemu, kosztów za cały system itp. Dzięki i pozdrawiam.
 4. ok, ale... Chodzi o umowę pomiędzy osobą fizyczną (bez działalności), która jest w Polsce, a np. zleceniodawcą, który jest w Anglii. Prowadzenie działalność nie wchodzi w grę bo to jest bez sensu w przypadku kilku zleceń w ciągu roku z zagranicy i do tego, kiedy tutaj w kraju pracuje się normalnie na umowę o pracę.
 5. Może macie własne doświadczenia, spostrzeżenia w tej kwestii?
 6. Witam. Poszukuję informacji na temat umów o dzieło i ew. innych umów zawieranych najczęściej przez freelancerów z Polski. Chodzi głównie o kraje: Anglia, Austria, US, ale mogą być też inne. Jakieś info. zasady, czego nie robić, jak się nie wkopać itp. Za wszelkie info z góry dziękuję i pozdrawiam.
 7. Madison

  UPS - pytanie

  Mail zignorowany - do dzisiaj nie odpisali, a już sporo czasu minęło. Tak to jest w naszym kraju i jak tu mamy postawić ową firmę do pionu. Ciekawa sprawa.
 8. Macie coś może więcej? Ten program, który podałeś - używasz go bo wersja full jest już płatna, jakie są ograniczenia? Audacity używam - bardzo fajny tylko szkoda, że nie można VST zapodawać, ale całkiem przyjemny jest. Więcej dajcie jak można, będzie z czego wybrać.
 9. Witam! Interesują mnie dobre szkoły projektowania graficznego za granicą. Główny kierunek to: Digital Design, typografia, plakat, identyfikacja, ilustracja, okładka, projektowanie identyfikacji wizualnej itp. Głównie to Anglia i Stany, ale mogą być też inne kraje. Interesuje mnie też czy posiadacie info na temat szkół za granicą z możliwością nauki z naszego kraju przez Internet. Dzięki wielkie za wszelkie info i pozdrawiam serdecznie. temat przez swoją pomyłkę umieściłem poprzednio na ogłoszeniach.
 10. http://www.karolsliwka.pl/znaki1.htm - Karol Śliwka (logo)
 11. Witam! Interesują mnie dobre szkoły projektowania graficznego za granicą. Główny kierunek to: Digital Design, typografia, plakat, identyfikacja, ilustracja, okładka, projektowanie identyfikacji wizualnej itp. Głównie to Anglia i Stany, ale mogą być też inne kraje. Interesuje mnie też czy posiadacie info na temat szkół za granicą z możliwością nauki z naszego kraju przez Internet. Dzięki wielkie za wszelkie info i pozdrawiam serdecznie
 12. Nie wiem czy już było, ale podaję. Nieograniczona pojemność -służy to do przechowywania danych. Bardzo dobre, działa poprawnie, można zakładać hasła. http://chomikuj.pl/ Mam pytanko. Potrzebuję serwera, ale nie dużo z 500 MB max - w sumie już tu jest dużo podanych. Czy jest możliwość, że wykupuję tylko domenę np. nazwa123.com i podpinam do darmowego serwera - oczywiście jak zezwolą na to. I jak to jest z pozycjonowaniem, działaniem ogólnym?
 13. Cześć Magdo! Zainteresowałem się kierunkiem Digital Design na VFS. Czy wiesz jak tam jest i jaki jest rzeczywisty zakres nauki. Interesuje mnie głównie projektowanie graficzne, plakat, identyfikacja, typografia, communication design. Czy możesz dać jakieś namiary, linki do ludzi, którzy skończyli ten kierunek? Lub czy możesz coś opisać więcej o tym kierunku, jak jest później z pracą itp.? Pozdrawiam.
 14. Udana praca, ciekawe i klimatyczne dla tego rodzaju filmiku. Skąd jest muzyka???
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy