Jump to content

Biter

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About Biter

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Poznań
 1. Bardzo przyjemny model, ciekawie teksturowany i fajnie pokazany (sprawdzi się jako plakat). Trochę mi przeszkadza że broń się zlewa z postacią, ale rozumiem też że taki był zamysł i masz do tego prawo :)
 2. Bardzo podoba mi się detal modelu oraz świetne materiały, dobra robota!
 3. Bardzo zacny pakiecik, świetnie wykończone assety. Brawo!
 4. Skorpion z gatunku transformersowatych. Grafika konkursowa robiona na ostatnią chwile przed deadlinem (w sumie 6,5h pracy), w całości wykonana w Modo (poza flarą dodaną już w PS) . Trochę błędów jest, ale i czas był dosyć ekspresowy przez co nie było czasu na poprawki, tak już musi zostać :)
 5. Przyjemne w odbiorze, podoba mi się tez ta pajęczynka babiego lata, ładne
 6. "The Elements" - bardzo stara grafika leżąca przez kilka lat w szufladzie wśród wielu podobnych, teraz dopiero dokończona "po nowemu" w dwa pracowite wieczory. Generalnie jestem z efektu w miarę zadowolony zatem i tu się tym pochwalę (bo też przez kilka lat tutaj nie zaglądałem). Strasznie dawno nie robiłem żadnej grafy niekomercyjnie i stwierdzam że trzeba to jednak zmienić robiąc od czasu do czasu coś dla przyjemności ;) Soft: 3dsmax (dawno) + Modo (obecnie) + PS
 7. Kuraki - czyli rebeliackie cyber-kury którym za dużo się pozwoliło ;) Praca powstała stosunkowo szybko jako odskocznia od codziennych zleceń. Z ilością poligonów mocno przegiąłem, ale dobrze sie bawiłem budując model - dopiero na końcu postanowiłem zrobić z tego całą scenę (a co gorsza to wyrenderować zamiast jak zazwyczaj schować do szuflady). Zdaje sobie sprawę ze praca mocno kuleje w temacie oświetlenia i renderingu, ale straciłem do tego już serce, wole zając się innymi rzeczami bo w głowie aż się gotuje od nadmiaru pomysłów (które zresztą powodują tylko wieczną frustracje z powodu ciągłego braku czasu na ich realizację :)) i jeszcze siatka dla ciekawskich:
 8. Doskonały temat, bardzo inspirujący i pobudzający moją z lekka chorą wyobraźnię. Gratuluje naprawdę dobrej organizacji, skład jury i nagrody robią spore wrażenie. Ha! Czuję się mocno zachęcony. To będzie pierwszy konkurs (na max3d) w którym wezmę udział i to nawet odkładając komercje na dalszy plan dla chwili dobrej zabawy, dzięki :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy