Skocz do zawartości

Wiz: Ball Pouf animation - Full CGI


xmass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to pudło na początku wygląda trochę jak po przejściach z grypą żołądkową:p

 

wielorybki rewelka

 

samolocik rewelka

 

fotel - lewa strone w tle spoko, ten fotel trochę biedny, sflaczały jakoś tak

 

scena z pufą bardzo fajna, samolocik, koń na biegunach spok..

 

Wydaje mi się że jako reklama pufy filmik nie do końca działa - nie jest zaakcentowana jako temat/ wyróżniona

 

Jak już pojawiła się na ekranie zdążyłem pomyśleć- 'o, jest pufa', ciekawe co dalej i zniknęła..

 

Jak by to wyglądało w filmiku reklamowym.. hmm- może dodatkowy najazd kamery/ pokazanie pufy w kolejnej sytuacji/ kontekscie,

 

może plansza z paroma wersjami kolorystycznymi/ wielkościowymi na koniec

 

chodzi mi o to że jest pokazane pare klipów, pufa miga na chwile i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bardzo fajne i mi mile dla oka, a teraz sie poczepiam troche. Calosc wyglada jakbys renderowal to w mniejszej rodzielczosci i pozniej upscalowal w Afterze, rozumiem ze DOF dodany tej aftrzerze na passach, co niestety rzuca sie w oczy. No ale rozumiem ze nie jest to komercyjna roboty i chciales zaoszczedzic czasu na renderach. Sam material pufki... troche go okreslic z czego jest to wlosie. I tak jak napisal mitic, jesli mialbyc to film reklamowy tejze wlasnie puffy to rezyseria padla. Ale tak poza tym to bardzo ladnie, tez bardzo spodobaly mi sie wielorybki i moj faworyt to podloga w 16 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komantarze.

 

@mitic Animacja jako reklama nie zadziałała by z pewnością ;) Raz że mebel nie istnieje a dwa że storybord na przestrzeni czasu zmienił się tak dramatycznie że w sumie tylko pierwsze i ostatnie ujęcie pozostało w niezmienionej formie, mnóstwo ujęć wypadło ze storyboardu, a to z braku czasu, braku mocy obliczeniowych itd. Miały być rozsypywane klocki LEGO, kropelki deszczu płynące po szybie miałem już gotowy setup particle flow), kilka dodatkowych ujęć (więcej samej pufy, widok z pierwszej osoby jadącego samochodziku i kilka innych). Jednak aby zakończyć już temat, który ciągnąłem już dosyć długo (sam pomysł i pierwsze szkice powstały kilka lat temu), musiałem ciąć długość animacji.

 

@Pawelkos Co do reżyseri patrz wyżej :) Dodam tylko że gdyby była to komercyjna robota, storyboard byłby robiony wraz z ustaleniami z klientem, a nie, jak teraz, wg widzimisie grafika ;D

Może się wydawać że animacja jest upscalowana, jednak nie jest. Renderowane w full HD. Wygląda na upscalowaną pewnie przez to że dosyć intensywnie odszumiałem raw passy w afterze, przez co obraz (szczególnie GI) się rozmył. Maskowałem co się dało, lecz wszystkich rozmyć nie udało się zniwelować

Generalnie rozglądam się za materiałami, aby wykonać jakiś prototym mebla, włośie jest problematyczne :) a chciałbym aby pufa wyglądem przypominała sam koncept.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności