Skocz do zawartości

Living dead -\"toxic worker zombi\"


Gość p-i-o-t-r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p-i-o-t-r

Przyszedł mi do głowy pomysł iście cyberpankowy. Bohaterem jest gość który pracował sobie w pewnej korporacji. Warunki pracy miał ciężkie, bo robił w magazynie odpadów radio aktywnych i toksycznych. W końcu organizm niewytrzymał no i gość się przekręcił. Jego pracodawca jkgdyby tego faktu nie zarejestrował, laboratorium firmy zamieniło gościa w żywego trupa. Jak większość ożywionych moja postać nie ma własnej woli ani świadomości jest animowana, w tym przypadku przez operatora znajdującego się poza skarzoną strefą magazynu odpadów. Sprytne, takiemu pracownikowi nie płacisz pensji ani ubezpieszeń zdrowotnych.

ps.

Animator porozumiewa się z trupem i steruje nią za pomocą jego cyber wszczepów.

 

[Edited on 8-4-2003 by Tesaurus]

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ALes zaszalal z tymi postami. Nikt nie odpisuje, moze czekaja na twoja reakcje. Pomysl nieziemski. Juz sie nie moge doczekac pierwszych renderow . A tk na marginesie, jak bedziesz chcial cos dopisac to ncisnij odpowiedz, a pozniej wyslij odpowiedz. Powodzenia w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl swietny - z poczatku ten obrazek byl nawet taki \"smieszny\".Taki fajny zdezelowany kolo... :) podoba mi sie.

 

Juz sobie wyobrazam animke z tym kolesiem:

 

idzie idzie a tu nagle chlup - watroba mu wypadla - no to podnosi. idzie dalej dalej , cos mu w stawie kolanowym strzelilo - wywraca sie na leb - ktory toczy sie pare metrow dalej. Wstaje ... (heh to moglo by byc iscie przekomiczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl swietny :D naprawde bardzo mi sie podoba.

 

Gatkow nie podciagaj takie pasuja w koncu to kombinezon(a raczej jego resztki) a te przewaznie sa szerokie

 

Model zaczyna sie bardzo ladnie

Ale ... :D wybij mu ze 2 zeby bo wyglada tak jakby nawet po smierci chodzil do dentysty

Jedno oko mu wysun troche na zewnatrz i pomarszcz tak jakby zaczynalo wysychac

 

Hheheheheh i zrob mu w kilku miejscach (tam gdzie zostanie skora na glowie) takie klaczki (pozostalosc po wlosach

 

give me more :)

czekam na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności