Skocz do zawartości

watki


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

wyjasnijcie mi bo niebardzo rozumiem jednej sprawy,

czemu sluzy pakowanie postow do jednego watku? jak naprzyklad ten z referencjami????

jak dla mnie to jest troche powalone, wiekszy "burdel" jest teraz niz bylby gdyby kazdy zakladal watek nowy szukajac czegos tam, czmeu tak sadze?

bo teraz trzeba przewertowac 50 stron watku jakiegos zeby znlesc co sie chce - zapewne nikt tak nie robi i kazdy pyta sie w kolko o to samo ew. pisze to samo

 

tak wiem, jest opcja szukaj, ale to nie jest dobra propozycja.. zreszta totakie moje przemyslenia ale nie kuamm tego..;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli sie czegos szuka to chyba najlatwiej uzyc wyszukiwarki. nie? odesle was dokladnie do konkretnego posta i podswietli szukany wyraz.

kiepsko sie to czyta jesli sie czyta z nudow ale jeszcze gorsza sytuacja bylaby gdyby co kilka watkow powtarzalo sie to samo pytanie.

zlotego srodku nie ma a google i tak sa najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie bardzo kapuje. Przeciez jak przegladasz dzial, to tez musisz przelaczac strony, prawda?

Chyba jedyna wada umieszczania wszystkiego w jednym watku sa niepotrzebne gadki userow, przez ktore trzeba sie przedzierac.

Moze gdyby pytania i odpowiedzi o refke moznaby zaznaczac odpowiednim kolorem tekstu, zeby od razu rzucaly sie w oczy?

 

Ja sie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe docieramy do sedna sprawy:))

wlasnie glwony problem to zawsze te komenatrze ktorych mi sie nie chce czytac i umieszczanie zalozmy referencji w nowych topicach byloby proste , bo przewaznie referencje bylyby w 1 poscie a komenatrze ponizej, a teraz ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tak odsyłają do wyszukiwarki ale nie wszyscy na tym forum przestrzegają zasad ortografii i czasami można czegoś nie znaleźć przez głupią literówkę, przykład? na forum Tweak.pl szukałem czegoś na temat mojej karty graficznej GF3 ti, ale żebym znalazł to czego szukałem musiałbym wpisać "dżifors 3" więc bez przesady, wyszukiwarka nie jest zawsze dobrym rozwiązaniem... niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he moze jak sama nazwa wskazuje ktos cos szuka :) a czy ktos ma takowe referencje to pomoze a rozwalanie takiego watku na setki innych to by wyszedl dzial "Request" a ze jest kupa stron ktore oferują referencje to moze czasami wystarczy tam poszukac no i dalej powiem swoje najlepsze jest google :D. aaa ze nieda sie nic znalezc to co ja mam zrobic czy moderatorzy poprawiac wszystkie zapytania i odpowiedzi na nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys skladalem propozycje zrobienia strony/podstrony na max3d.pl z referencjami, linkami do referencji, tyle ze nikt mnie nie sluchal to teraz mozna zrobic na zasadzie ze jest strona -> a linki sa autkalizownae na tej zasadzie co "mam newsa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności