Skocz do zawartości

POSZUKIWANI: Graficy 3d


Duras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!! Prowadze projekt o nazwie roboczej "Motor". Jest to symulator polskich tramwaju. Potrzebuje grafikow 3d ktorzy zajeliby sie tworzeniem taboru tramwajowego oraz infrastruktury miasta. Umiejetnosci nie musza byc zbyt wysokie (ale zeby jakis poziom byl) i co najwazniejsze: wymagam sumiennej pracy. Niestety zawiodlem sie na wczesniejszych modelarzach dlatego daje to ogloszenie.

 

Tutaj daje kilka screenow na zachete:

 

moz-screenshot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sorry za to, wysylalem to na laczu w budzie i niestety sie nie do konca wyslalo (a adres z c: nie wiem jak sie znalazl w poscie ;) ):

 

Witam wszystkich!!! Prowadze projekt o nazwie roboczej Motor. Jest to symulator polskich tramwaju. Potrzebuje grafikow 3d ktorzy zajeliby sie tworzeniem taboru tramwajowego oraz infrastruktury miasta. Umiejetnosci nie musza byc zbyt wysokie (ale zeby jakis poziom byl) i co najwazniejsze: wymagam sumiennej pracy. Niestety zawiodlem sie na wczesniejszych modelarzach dlatego daje to ogloszenie.

 

Tutaj daje kilka screenow na zachete:

 

www.materials.xt.pl/obrazek/swiatla1.jpg

 

www.materials.xt.pl/obrazek/swiatla2.jpg

 

www.materials.xt.pl/obrazek/swiatla3.jpg

 

www.materials.xt.pl/obrazek/swiatla4.jpg

 

www.materials.xt.pl/obrazek/swiatla5.jpg

 

www.materials.xt.pl/obrazek/swiatla6.jpg

 

Natomiast kontakt:

mail: [email protected] ;)

Lub poprostu na naszym forum : www.motorforum.xt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha mógłbyś być bardziej szczególowy jeżeli piszesz mi o projekcie o dziwnej nazwie motor ( mi sie to kojarzy z motorem ) chyba lepszy byłby tytuł motorniczy hehe. Chciałbym wiedzieć coś więcej np. ile czasu masz jeszcze na realizację tego projektu na jakim poziomie interesują ciebie graficy np mógłbyś umieścić jakiś obrazek i powiedzieć interesuje mnie taki poziom pracy, czy to ma byc zaliczenie pracy semestralnej na sutdiach ?? nic niewiem ... po trzech zdaniach które nam tutaj przedstawiłeś możemy sie tylko domyślać o co ci chodzi . Np czy miasto bedzie na podstawie planów już istniejącego miasta czy może projektu jaka jest szczególowość miasta czy ma 100 budynków czy 25 000 nic nie wiemy . No nic czekamy na więcej informacji a jeżeli tak bardzo ci zależy na realizacji tego projektu to może byś nam więcej napisał.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest paranoja. Duras chce cos zrobic-ma ambicje, najwyraźniej ma czas, prosi o pomoc z nadzieją że znajdą się chętni. dlaczego odrazu wszyscy jadą-nierozumiem, myśle iż wątek jest skierowany dla zainteresowanych więc po co sie czepiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zdobyc dowody ze jest oszustem i powiazac go z morderstwem gołębia mojego sasiada ;]

 

a tak serio ... to chyba juz kiedys widzialem ten projekt ... swojego czasu powstawal symulator autobusu miejskiego i przy okazji cos ktos wspominal o tramwajach ... a moze to moja niezwykla halucynacja ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge cos powiedziec??(wiem ze nie)

wiecie co jest w tym najsmieszniejsze??

nie ludzie kturzy pojezdzaja(to jest tragiczne;)) tylko RK(nie on) napisal to co napisal(nie chce mi sie pisac jest kilka postow wyzej) a juz inni forumowicze popieraja go i robi sie podobna bagno:D

jaki wniosek??

nie zaleznie czy ludzie polewaja czy bronia(hmm) zawsze jest bagno

hehe ale ja glupi jestem to mnie wzielo na refleksje:D:D

aha gdybym mial umiejetnosci to bym sie przylaczyl do projektu ale ze nie mam to is enie przylacze..............:(

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor jest nazwa robocza....

 

Oczywiscie, siedzialem pol roku zeby zpreparowac screeny a tu tak szybko odkryli moja intryge :(

 

Podalem wam ogolne zalozenia, jesli ktos sie interesuje to moze napisac co go konkretnie interesuje bo skad ja mam to wiedziec??!!

 

Wiec macie wiecej szczegolow:

 

Engine: Nebula1

Budynki: Kamienice, sklepy itp.

Procent ukonczenia gry: jest juz wszystko procz modeli i fizyki

Nazwa robocza: Motor

Nazwa koncowa: 105Na

Format modeli: .obj eksportowane pozniej na .n3d

 

cos jescze chcecie wiedziec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie podobną gierke w promocji za 10 zł. Jeździło się w niej pociągami, grafika była naprawde niezła i realistyczne sterowanie. Znudziła mi się po 4 godzinach i już jej więcej nie włączyłem. Nic dziwnego że cena była taka, nikt jej nie kupował bo nie wciągała. Myślę że z tą grą może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co gdyby z tramwaju machały babcie w moherowych beretach i za każdą babkie przycelowaną z finki dostawałbyś bonusa? hee? Za taką gierce dałbym nawet 12 złotych!! A jak :) Lepsza akcja niż w kurczakach :D OK, jajca na bok, pomysł bardzo ambitny - kto wie, może jakiś urząd zainteresuje się virtualną wizualką miasta z widoku siedziska tramwajowego :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy amatorskim tworzeniu gier nie liczy się tak naprawdę, czy produkt trafi na rynek i za ile. Akóratnie w tym przypadku może być inaczej ponieważ sam pomysłodawca(koder) jak i być może jego przyszli towarzysze nabiorą doświadczenia i satysfakcji z progresu. TO się liczy- aby jak najwcześniej zdobyć doświadczenie które w przyszłości zaważy nad następnym projektem. Satysfakcja twórców, artyzm twórców;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności