Skocz do zawartości

POSTAC 3D: (re)BIJACZ* ... Nude Warning!!!


Ops

Rekomendowane odpowiedzi

jak sam temat mowi nic dodac nic ujac bez zadnych glebszych przekazow czy prowokacji intelektualnych :)

I present YOU

BIJACZ*

 

CHEERZ!! [winko]

 

 

 

*czyt. z akcentem gangsta rap:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm ta pani... hmmm[rotfl2] to jakaś taka... dobrze zbudowana, że tak powiem [lol2] ale ogólnie jak dojdzie fryzurka to będzie całkiem niezły materiał na żone [rotfl2] - w jakim programiQ była tworzona?- - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki postaram sie ja troche odchudzic gdzieniegdzie

tak dla informacji cialo jest wzorowane na roznych obrazkach i refkach (min. laska z unreal2, Aspen z \"Fatom-a\") twarz byla Natalie Portman ale pozniej zostala mocno przerobiona:) ogolnie jeszcze duzo do roboty martwie sie o dlonie nigdzie nie moge znalezc referencji kobiecej dloni no i ciezka batalia z shag hair. Na tym etapie musze przyznac ze kobiece cialo to ciezki kawalek chleba:)

poki co symboliczne zblizenie na twarz

aha honzik wszystko jest robione w maxie, render scanlinem

 

CHEERZ!!![winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podoba dobrze zbudowana i co z tego ... przynajmniej inny od wszystkich :) panienek 3d ..

mam jedno moze wiecej \"ale\" pupcia nie jest za duza tylko za dluga i troche obwisle piersi ma poprawilabym szyje

glowka cudna podnies je piersi bo w ksztalcie sa swietne i skroc pupke to bedzie perfecto ..

swietne bikini ma ![wow][wow][wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak łądnie tego bym nie zrobił ale błedy widzie i wypowiem sie na ten temat,

 

Lubie kobity w 3d , pobudzajamoją wyobraznie w jakim kolwiek stanie ( ale muszą byc w miare ładne hehe i zgrabne hihi )

 

Wiec tya jest niczego sobie szczegółem jest to ze jest lysa ale zaiste to moze sie zmienic , nie wiem na jaki wizerunek ja robis zale jak dla mnei ma zabardzo krzywy kregosłup zauwarz ze brzuszek na wsciągany i kregosłup wrasta jej sie wewnąrz placków tak samo jak mi heh , biut jest przyjemny dlaq oczu ale hmm czy ona jest po porodzie ze tak jej wisi ? i torszku nie kaształtny za bardzo ukierowany w dół , hmmm spójz tez na nosek , jak na moje oko jest torszku za duży , znaczy sie na koncu , trosche taki meski , posatraj sie cos z tym zrobic, i za dlugie ma posladeczkli ciągnąśie bez konca podkrelsl ze to jest tyłek , pokaz nam pupcie w ładnym tego słowa znaczeniu :D

 

Mam nadzieje ze wezmiesz sie do roboty hehe i nie wq sie za taką krytyke czy tez wykaz błedów :D czekam na dalsze updaty , bo podoba mis ie twoaj postac jak i sama nazwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie o to chodzilo dobra konstruktywna krytyka:) pupcie zmienilem choc to jeszcze nie to... co do piersi to nie rozumiem (nie widze) ich obwislosci zamiescilem zdjecie z poprawiona pupa (BETA) i piersiami (nie zmienionymi) bez stanika moze to cien rzucany przez niego dawal taki efekt... narazie odpuszczam sobie poprawki w modelu chce cie pobawic shagiem

CHeerZZ!!!![winko]

 

PS mam nadzieje ze taki obrazek nikomu nie spaczy psychiki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyłek juz jest lepszy , spójż jak ona sie wygna do tyłu a moze to wykrzywiony kregosłóp zrób cos z tym , nie wiem czy to mozliwe ale ja mam jakąs schize widze jej łopaki za nisko , nie wiem czy taka jest anatomia ale jak dla mnie są za nisko wporównaniu do rąk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja jakiś dziwny jestem ale mi najbardziej przeszkadzają inne elementy niż kolegom ;) . Komentarze oczywiście do świeżego modelu. Kolana zupełnie odpuszczone, miednica za ostro, brak łopatek, jak na kobietę strasznie duży kaptur.... a ... cy... biust znaczy się faktycznie ma niezłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) teraz nie wiem co to sa rozpietki :)

no ale coz ciag dalszy ...jak widac przeszla na delikatna diete ... dostala nawet glowe :) ... pleckow prosze sie nie czepiac bo widze w jakim sa stanie :D... pomyslalem jeszcze ze chyba sie jej za lekko oddycha wiec pomniejszylem piersiatka :) no coz...

CHeerZZ!!!! [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka piwersiowa jest na 100% za krotka, daj rzut z przodu bo trudno sie wypowiedziec o jej szerokosci. Moze, jesli tam jest co nie tak i to pozmieniasz to piersi sie zejda.

 

Obojczyki maja zly kierunek. u ciebie sa proste a \"w zyciu\" sa wygiete.

 

miesnie przedramion sa za krotkie, jak je wydluzysz moga sie okazac rowniez za grube.

 

same lokcie sa za wysoko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze \"jablko adama\" masz jakies dziwnie duze, (czyzby ona miala chora tarczyce?! :) ) moze po prostu jest za obła... nie wiem cos mi tam nie gra...

a tak poza tym to faktyczni epiersi wygladaja jakby byly silikony przez to ze sa tak szeroko i takie \"napompowane\" co nie znaczy ze sa nie sexy :) ja tam bym nie narzekał :)

poza tym to ładna ona nie jest pasowala by do jakiegos filmu z arnoldem :) ale twestia gustu

posladki sa ok, uda chyba zbyt \"szerokie\" w widoku z boku jezeli wiesz o co mi chodzi, takie napompowane wygladaja, to chyba wszystko

poza tym kawal dobrej roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyymm dzieki wszystkim za wpisy.. co do wszystkich niedociagniec anatomicznych itp to wiadomo ze kobieta jast trudnym tematem i nie sposob wszystkim dogodzic Jasiu woli jak jest za co zlapac a Mireczek lubi delikatna kruszynke... mi sie ona w zaden sposob nie podoba:) ... nie mam tez na celu stworzenie idealu

 

Saygon - nie mam zamiaru jej w zaden sposob \"wykorzystywac\"(narazie):) ot takie cwiczonko (nie bedzie kolorkow szkielecikow itp.)

a ponizej efekt kilkunastominiutowej zabawy ze zarowka:) (po kilku zmianach w jej rzezbie)

 

CheerzzZZ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności