Skocz do zawartości

Scena 3D: Restauracja Hotelowa


@seba@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by uncle

mnie to tam restauracji nie przypomina;D

 

Tu sie musze zgodzic , to chyba poczatek ,a le na restalracje to oka nie zutuje :D

 

Pozatym co do tych kolumn to bym si enei czepal sa spoko , jak das zna nie jakies zaslony z jedwabiu , biale albo czerwone , to wywola swojisty efekt, ale bardziej bym sie zastanawial czy ty tlyko nam ty czesc przedstawiasz czy tu bedziesz teraz meble ladowal m jak tak to troche malo miejsca , no nie ?

Pozatym ladnie wyglada i sie niezle prezentuje ,z a szybami mozna by widziec gwiazdy , i ksiezyc , dalo by to swojista klimatyke , No ale wybór nalezy do ciebie

powodzenia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale musisz mieć reszte tego pomieszczenia prawda ??

Bo ja nawet gdybym chciał to niezrobiłbym tutaj restauracji.

A pozatym to byłoby troche dziwne, exkluzywna restauracja, ale niema miejsca na stoliki bo jakieś schody zajmują miejsce.

Może ta restauracja ma być na górze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaslony z jedwabiu? Hesus...

 

Wyglada to jak miejsce w domu handlowym, albo biurowcu. Widzieliscie tam kiedys restauracje? Z pewnoscia tak.

 

Mi sie podoba. Fajna, nowoczesna architektura. Tak wygladaja stolowki na uniwerkach niemieckich;)

 

Fajnie, ze uzywasz VRaya. Moze rozpoczniesz mode wsrod studentow architektury, bo na razie obrony dyplomow stoja pod znakiem oblesnych, plastikowych renderow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu mi to przypomina restauracje w budynku prawa na uniwerku we Wrocku.Tylko tam nie ma schodow a sa za to stoliki i bar jak to zazwyczaj w restauracji. Ale fajny pomysl w takich restauracjach naprawde fjnie sie jada, o ile nie jest za drogo. Pomysl o miejscu na te stoliki i barek i bedzie git.

 

 

Zapraszam na mojego wipa:

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentaze. Co do tych kolek, tak to sa lampy. Niebo zmienie chociaz mi sie podoba. Kwestja krzesel zostanie pominieta, moze kiedys je zmienie. Narazie nie mam czsu. Jutro musze projekt oddac i jeszcze to wyrenderowac w 3200X2400(zeby tylko jedno ujecie, musze 4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności