Skocz do zawartości

WIP: prosiaczek


General Straw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

update...

 

Zaczalem textutorwac. poki co cialo zostawie i wezme sie za zlom zeby zobaczyc jak calosc sie komponuje, ale chyba bedzie ok.

 

Co do pokazywania modelu bez siatki - nigdy tak nie robie, jak model to tylko z siatka :)

 

ps. skora specjalnie nie jest swiecaca jak u kulturysty wysmarowanego oliwka, bo blyszczec to bedzie zlom :>

 

10.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ty widzisz jak ja czekam na Twoje updejty?! Zobacz ktora godzina! [lol2] Jesli o mnie chodzi (nie wiem jak szanowni koledzy) ale powinienes czesciej dawac updejty, nawet z tego jak robisz texturki (przeciez to tez czesc game art\'u!), szczegolnie ze robisz je zaj.. strasznie fajnie je robisz znaczy sie. Czekam na wiecej!!!

PS. i Ty masz czas jeszcze pogrywac?! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za slowa uznania, jestem proznym czlowiekiem wiec tym bardziej dzieki... :D

 

Apdejt...

 

aNdREa >>> niestety ale ja nie mam najmniejszego zamiaru go eksportowac do ut2k3 :). Poniewaz jest on tak zbudowany ze potrzebowal by niestandardowych animacji i karme. I do tego rigowanie 4000 poligonow - o nie :). I tak dobrze animowac nie potrafie. Wiec nawet jak by mi sie kcialo (a nie kce) to i tak nie wyszly by te animacje najlepiej.

 

 

14.jpg

 

15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności